Kerkenbeurs overtreft verwachtingen

  zaterdag 21 maart 2009 | 17:03 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 21 maart 2009 | 17:12

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
UTRECHT (ANP)- Zo'n 3400 mensen hebben vrijdag en zaterdag de kerkenbeurs in de Jaarbeurs in Utrecht bezocht. Volgens een woordvoerder was dit aantal hoger dan verwacht.

,,We hadden gerekend op 1500 bezoekers per dag. Met het mooie weer is dit hoge aantal wel een verrassing'', zei de woordvoerder.

De eerste editie van de kerkenbeurs bleek op alle fronten een succes. ,,De standhouders waren unaniem lovend. En het publiek was erg enthousiast'', aldus de woordvoerder.

De beurs, een initiatief van De Wild & Van de Wetering Events uit Barneveld, is bedoeld voor mensen die een actieve rol in de kerk spelen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels