Wilders: Wat meer eten en slapen

  zondag 14 maart 2010 | 20:05 | Laatst bijgewerkt op: maandag 15 maart 2010 | 13:32

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Geert Wilders. ANP

Geert Wilders. ANP

DEN HAAG - Geert Wilders is weer kiplekker, maar overweegt wel zijn levensstijl iets aan te passen. Dat blijkt uit een twittterbericht van de PVV-voorman.

Hij werd zaterdag in een Duits hotel onwel, hetgeen onverwijld in de media kwam. Zondagochtend vroeg liet hij al per sms weten dat er eigenlijk niets aan de hand was. Later op de dag twitterde de onlangs zichtbaar afgeslankte politicus: ,,Helaas voor sommigen die in sensatieverhalen geloven: ben kerngezond en vol energie! Alleen zou wat meer eten en slapen goed zijn vanaf nu!''

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Heeft Dhr. Wilders nu te weinig of juist te veel thee gedronken?
Theedrinker - 15-03-2010 | 13:32
hij zou wat meer cous cous of shoarma moeten eten, is goed voor hem.
Hans - 15-03-2010 | 13:05
Ik wist niet dat Wilders kon verbleken !
Nu blijkt dat hij toch een mens is, is duidelijk waarom de Islam niets voor hem is: hij zou verhongeren tijdens de ramadan.
Aart - 15-03-2010 | 12:02
Hij is beter in opvallen dan in afvallen.
Hij stond laatst al te stamelen met trillende stem.
Of is-ie soms onwel geworden van het bericht dat Cohen de PvdA naar ongekende hoogten doet stijgen ???
Aart - 15-03-2010 | 11:58
De aanval kwam van links (draaiende yoghurt).
BOSS - 15-03-2010 | 11:15

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels