Bisschop Hurkmans (M) en zijn twee nieuwe hulpbisschoppen, Robertus Mutsaerts (L) en Johannes Liesen (R). ANP
DEN BOSCH - Voor beiden kwam de benoeming tot hulpbisschop als een verrassing. ,,Ik heb het nooit geambieerd. Ik wilde wel gewoon dorpspastoor blijven in Heeze. Maar ik neem de benoeming in dankbaarheid aan'', aldus Rob Mutsaerts. Hij en Jan Liesen werden donderdag door het Vaticaan benoemd tot hulpbisschop van het bisdom Den Bosch.
Beide hulpbisschoppen gaan deel uitmaken van de bisdomstaf en worden vicaris-generaal. ,,Alles wat ik kan, kunnen zij nu ook'', aldus een goedlachse bisschop Antoon Hurkmans bij het voorstellen van de twee hulpbisschoppen in Den Bosch.
,,Ik ben 32 jaar lang in Limburg werkzaam geweest. Het is wel een hele omschakeling. Maar ik ben als Brabander geboren. Ik ben blij om terug te komen'', zei Liesen over zijn benoeming.


Sorteer reacties











