De onzekere situatie in China maakte ook beleggers in andere Aziatische markten nerveus. De Nikkei-index daalde met 8,15 punten (0,1 procent) tot 17.696,97. De Kospi-index in Seoul steeg met 0,2 procent. De beurs in Sydney had echter ook last van de zorgen om China en daalde met 1 procent. De beurs in Hongkong is donderdag gesloten vanwege een nationale feestdag. Vrijdag is de beurs weer open.
De uitspraken van Greenspan hadden het grootste effect in China zelf. Bovendien waarschuwde de Chinese beurstoezichthouder effectenbanken dat ze hun cliënten moeten waarschuwen voor de risico's van beleggen. De meeste indices daalden, maar de Shanghai B-share index was de grootste verliezer, met een daling van 8 procent.
In Tokio daalde het aandeel van Mitsubishi UFJ Financial Group, in boekwaarde de grootste bank ter wereld, 5 procent. Het concern maakte woensdag een sterke daling in de jaarwinst bekend. Ook het aandeel van Sony (min 2,1 procent) daalde, nadat het maandag op het hoogste niveau stond sinds vijf jaar.
Autoproducenten in Japan, zoals Toyota en Honda, profiteerden op de beurs van een zwakke yen, wat goed is voor de export.















