Benzine betalen met je vingerafdruk

  vrijdag 02 november 2007 | 07:00 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 02 november 2007 | 12:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

02 nov 2007, 07:00 - CHICAGO - Tanken en daarna betalen met je vingerafdruk. Shell Oil test in Chicago de werking van Pay By Touch.

Tien Shell tankstations zijn uitgerust met dit biometrisch systeem dat de vingerafdruk van de klanten herkent. De Pay By Touch-apparaten zijn direct verbonden met het betaalsysteem van de klant. Shell plaatst de apparaten overigens ook in de winkels bij de benzinepompen. Het bedrijf Pay By Touch werkt al sinds 2002 aan de ontwikkeling van biometrische systemen. foto Shell Oil/AP

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Het Arnhemse bedrijf The Leisure Company is reeds bezig met de mogelijkheden i.c.m. iXPO.eu internetzuil om biometrische betalingen te doen.
Carl - 02-11-2007 | 12:20

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels