Máxima onderscheiden voor communicatietalent

  woensdag 08 februari 2012 | 05:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP

ANP

DEN HAAG (ANP) - Prinses Máxima wordt woensdag onderscheiden voor haar wijze van communiceren. In perscentrum Nieuwspoort in Den Haag ontvangt zij de Machiavelliprijs 2011. Deze prijs gaat elk jaar naar iemand die uitblinkt op het gebied van publieke communicatie.

De jury is onder de indruk van ,,de uitzonderlijke communicatieve kwaliteiten'' van Máxima tijdens haar werkzaamheden de afgelopen 10 jaar. ,,Zij heeft daarmee een eigen en eigentijds gezicht gegeven aan de monarchie'', luidt het oordeel. Ook is de prinses in staat een breed publiek aan te spreken en vindt ze door haar optreden aansluiting bij een jongere generatie, aldus de jury.

De prijsuitreiking is in handen van de stichting Machiavelli, opgericht in 1987, die zich inzet om discussie en activiteiten op het gebied van publieke communicatie te stimuleren. De onderscheiding wordt voor de 23e keer uitgereikt.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels