Volledig scherm
Archieffoto van Brakkenstein (geel) © Flip Franssen

Overschrijvingen: Topschutter Van Eijk terug bij Brakkenstein

Amateurvoetballers hadden tot woensdagavond 15 juni 23.59 uur om zich over te schrijven naar een andere vereniging. De Gelderlander maakte een overzicht van alle mutaties. Hieronder de wisselingen bij de regionale clubs uit de vierde klasse.

Achilles'29
Trainer: Kasper Vullings.
Nieuw: Keanu Loeffen (Quick 1888), Sam Derks, Jop Derks (eigen jeugd), Marvin Heijmans (lager elftal).
Weg: Kyle Honigh (Hatert), Tobias Thurau, Michael Tervoort (beiden Nutterden), Bo Lentjes (stopt).

Brakkenstein
Trainer: Koen Renswoude.
Nieuw: Jeroen Albers (Hatert zaterdag), Tijs van Kemenade (Trekvogels), Thomas Koeslag (Union), Isaac Kasozi (SKV), Niels Goldenbelt (Orion), Rick van Eijk (Rood Wit), Bart Otten, Bor Schenk, Poul Nas (allen eigen jeugd), Stan Hulsen (lager elftal).
Weg: Koen van der Werf (Kolping Dynamo), Roel Jacobs (SCH), Pim Boonstra, Luc Fromberg, Maikel Martens, Paul Sustrunck (allen stoppen).

Diosa
Trainer: John Boeijen.
Nieuw: Stanko Lukic (SV Nijmegen), Pim Willems (Woezik).
Weg: Sjoerd Banken, Roel Hammen, Tom Langenhuizen, Leon Verburgh, Jaap Woestenburg (allen lager of stoppen).

DVE-Trajanus
Trainer: Tuncay Kurubas (was zonder club)
Nieuw: Abdel Tahiri (Orion), Jordi Chris (Chabab), Jihad Ouchene (Alverna), Hamza Amzour, Gareca Özbay, Amin Angoud, Nasim Denaissa (allen zonder club)
Weg: Aladdin Bellil, Gino Berhitu, Zev de Bruijn, Mustafa Celik, Hakim el Hatri, Sagal Hertog, Kay Jansen, Ervé Mateta, Samet Ozer, Mahiri Sabander (allen SCH), Herson Ricardo (SV Nijmegen), Kursat Sahin (Keizerstad), Esmond Windevelde, Yunus Ozcan, Karim Kabaseke, Virgil Nahamury (allen onbekend).

DVOL
Weg: Pim Demont (gestopt).
Nieuw: Luuk Jetten (NEC amateurs), Niek Temmink (Germania), Dashley van Wijk (SC Bemmel), Mike Wouters (Achilles'29 A1).

Eendracht'30
Trainer: Zsolt Kovacs.
Nieuw: Milan van Leth (Juliana jeugd), Lars Awater (De Treffers jeugd).
Weg: Jan Gommers (lager team), Sjoerd Bos (Rood Wit).

Ewijk
Trainer: Karel Rengelink
Weg: Edwin Hendriks (lager elftal) en Patrick Tromp (Beuningse Boys).
Nieuw: Mike de Bruijne (Volharding), Jordy Poppelier, Luc Verploegen, Gijs Kloek, Niels Merkes en Tijs Teunissen (allen eigen jeugd).

Heumen
Trainer: Marc Peters (Estria).
Nieuw: Stef Besems (Union).
Weg: Luuk Poos (AWC), Michel Poos (lager elftal), Joost Haefkens (HBV), Alex van der Burgt (Overasseltse Boys).

Kolping-Dynamo
Trainer: Ton Gerrist.
Nieuw: Abdullahi Abdillahi (SCE), Kevin Groenen (Quick 1888), Koen van der Werf (Brakkenstein).
Weg: Mehmet Aras, Erkan Gurlekoglu, Ibrahim Tat (SVO'68).

Niftrik
Trainer: Adrie van Roosmalen (DSZ).
Nieuw: Dirk Booltink (Woezik), Mike van Erp (Nijmegen), Jordy Nikkelen (lager elftal), Jorg van Roosmalen, Andy Rutten, Bryan Schippers (beiden DSZ).
Weg: Koen Arts, Erik Hormes (beiden lager elftal), Levi Derks (Woezik, lager elftal), Pascal Rochat, Boy Theunissen (beiden stoppen), Mark Uijen de Kleijn (Sporting'70).

SV Nijmegen
Trainer: Harold van den Hurk.
Nieuw: Sven Klaassen, Rifki Holla (beiden SCH), Gino Diaz (clubloos), Armin Dehghanzadeh (WVW), Patrick van Gemert (Trekvogels), Herson Ricardo (DVE-Trajanus), Jordy Goudt (SCE), Imad Gazer, Mehmet Cigdemli (beiden Krayenhoff).
Weg: Roy Klaassen (Hatert), Adem Sarikaya (WVW), Mitchell Derna (AVV Swift).

OSC
Weg: Paul Selman (lager elftal), Jaap Rikken (lager elftal), Joep Ader (De Bataven, lager elftal), Max Scholten (Rood Wit), Chiel van Rijn (lager elftal) en Michel Stuivenberg (EMM Randwijk).
Nieuw: Rik Bevaart (keeper, GVV), Karim Bouchama (Union), Koen Sipman (EMM Randwijk), Yumi Plat (Eendracht Arnhem).

Overasseltse Boys
Trainer: John van Geenen (Volharding)
Nieuw: Davey Elvers, Jeroen Folker, Daan Gerritsen, Krijn van Haren, Milan Nicolasen, Tommy Thelosen (allen eigen jeugd).
Weg: niemand.

SCP
Trainer: Ron IJsbrandij.
Nieuw: Lars Mimpen, Frank Quanjer (beide DIO'30), Preston Toonen (SCE), Enrico Robberts (Leones), Ivo Guelen (Woezik).
Weg: Wesley Kraayveld, Aarts-Jan Arts (beiden AAC-Olympia), Tim Janssen, Frank van den Bos (beiden lager elftal).

Victoria'25
Trainer: Jeroen van Kampen.
Nieuw: Stefan van Rossum (UHC), Gijs Groot, Joël de Lorijn, Tom Vermeulen (allen eigen jeugd).
Weg: Martijn Kolvenbach (stopt).

WVW
Trainer: Bram Remkes.
Nieuw: Sander Aalbers (Union), Jesper van Cleef (DSZ), Art van de Rijk (Blauw Wit), Adem Sarikaya (Nijmegen).
Weg: Tim Furer (Krayenhoff), Jeremy Gramser, Tim Orij, Wesley Verboort (stoppen), Jeffrey van der Scheur (SCE).

Amateurvoetbal