Platje helpt Jong NEC aan zege

  maandag 13 februari 2012 | 17:46

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Melvin Platje. foto Broer van den Boom

Melvin Platje. foto Broer van den Boom

NIJMEGEN - Jong NEC heeft de smaak te pakken in 2012. De ploeg van Jack de Gier begon dit seizoen dramatisch met louter nederlagen, maar boekte maandagmiddag alweer de tweede zege in de eredivisie van de beloftencompetitie. Op De Eendracht wonnen de Nijmegenaren met 2-1 van Jong De Graafschap.

Grote man bij Jong NEC was Melvin Platje. De spits, die hij bij Alex Pastoor vooral moet hebben van invalbeurten, scoorde in de 20e en 72e minuut. Tussendoor trof El Hassnaoui (32e) doel voor de Doetinchemmers.

Jong NEC is in 2012 nog ongeslagen met een uitzege bij Jong Heerenveen (2-3), een gelijkspel tegen Jong Sparta (2-2) en maandag dan de zege op Jong De Graafschap.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels







Arnhem en Nijmegen zijn groot genoeg om beide een megabioscoop te huisvesten.