Krantenoverzicht: Vrouw verkracht in bos Rotterdam

  vrijdag 02 december 2011 | 08:33

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

Krantenoverzicht van vrijdag 2 december: Industrieëlen schieten euro te hulp, 'Amsterdamse en Delfse universiteiten slechtst'

Industrieëlen schieten euro te hulp
De bestuursvoorzitters van Shell, Philips, AkzoNobel, Unilever en DSM schrijven in een open brief dat de schuldencrisis de euro en de Europese integratie op scherp zet. Daarmee opent het Financieele Dagblad. Volgens de vijf ondernemers is het één voor twaalf voor de euro en Europa. ''Er staat veel op het spel, daarom is het van het hoogste belang dat er op korte termijn een daadkrachtige aanpak van de huidige eurocrisis wordt gevonden'', zo staat in de brief. Het is bijna 36 jaar geleden dat leiders van grote Nederlandse bedrijven een gezamenlijke brief schreven, destijds over het beleid van het kabinet Den Uyl.
(Bron: FD)

Vrouw verkracht in Rotterdam
Een 46-jarige Rotterdamse vrouw is donderdagochtend op brute wijze verkracht in het Lage Bergse Bos. Dat schrijft het AD/Rotterdams Dagblad. Het slachtoffer was rond tien uur in het Rotterdamse bos aan het joggen. Een man bedreigde haar met een mes en sleurde haar mee naar zijn auto. In de auto werd ze verkracht.
De vrouw wist na een tijdje te ontsnappen en rende naar huis. De Rotterdamse politie is op zoek naar getuigen.
(Bron: AD)

'Amsterdamse en Delfse universiteiten slechtst'
De twee Amsterdamse universiteiten en de TU Delft behoren tot de zwakste universiteiten van Nederland. Dat meldt De Telegraaf op basis van de Keuzegids Universiteiten 2012, de jaarlijkse kwalificatietest die vrijdag wordt gepubliceerd. Wageningen staat met stip voor het zesde jaar bovenaan als beste universiteit. De school scoort goed vanwege de kleinschaligheid en de persoonlijke aandacht voor de student. Volgens de onderzoekers vinden veel universiteiten onderzoek belangrijker dan onderwijs.
(Bron: Telegraaf)

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels


  • 'Zieken laten geld liggen'
  • Nationale Hypotheek Garantie populair
  • Zo claim je schade bij stroomstoring


Artikel: PvdA: leden aan zet voor nieuwe leider.
Poll: Wie moet de nieuwe leider van de PvdA worden?