KPN neemt maatregelen na hackaanval

  maandag 13 februari 2012 | 10:24 | Laatst bijgewerkt op: maandag 13 februari 2012 | 11:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

DEN HAAG - KPN gaat een deel van de geplande investeringen in IT-systemen extra voorrang geven na de hackaanval die het bedrijf vorige week bekendmaakte. Ook zal het zogenoemde 'Webcare team' in maart worden uitgebreid.

KPN moest de webmail van twee miljoen klanten afgelopen vrijdag en zaterdag uit voorzorg uit de lucht halen. KPN geeft toe dat het onderhoud aan de eigen internetsystemen niet steeds optimaal is geweest. "Daar trekken we lessen uit om de dienstverlening voor onze klanten beter en veiliger te maken'', zei de directeur van de Nederlandse KPN-activiteiten Joost Farwerck.

Wens
"We spelen in op de wens van klanten om duidelijkheid te krijgen waar zij klachten en mogelijke schade kunnen melden'', zei topman Eelco Blok.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@Aart
Ik zou ook niet weten waarom KPN in dit geval een schadevergoeding zou moeten geven.

De e-mail adressen en wachtwoorden blijken bij baby-dump.nl vandaan te komen. Dat mensen hetzelfde adres en wachtwoord ook voor aanmelden op dergelijke websites gebruiken is hun eigen schuld.
Je zou zelfs kunnen stellen dat KPN een schadevergoeding zou kunnen eisen van baby-dump.nl of van de mensen die zo onzorgvuldig met hun gegevens om gaan en vervolgens op hoge poten bij KPN gaan klagen.
Pieter Jan - 14-02-2012 | 08:09
Reken je neit rijk aan een eventuele schadevergoieding door KPN. Heb verleden jaar door fouten bij KPN 1,5 - 2 maanden zonder telefoon en internet gezeten en de vergoeding die men daarvoor aanbiedt is € 350,00.
Een schijntje vergeleken met het verlies dat we hebben geleden als gevolg van het onbereikbaar zijn voor klanten.
KPN heeft ons bedrijf gewoon lamgelegd als gevolg van allerlei orders en tegenorders. Dem herlpdeskmedewerkers (een enkele uitgezonderd) weten absoluut niet waarover ze praten.
Nog steeds ontvangen we facturen van aansluitingen die al meer dan een half jaar zijn opgheven. Niet betalen houdt in dat KPN je zondermeer afsluit.
KPN gaat in ieder geval zeer slodig om met de klanten die ze nog hebben voro vaste telefonie en denkt echt neit met de klant mee.
Schadevergoeding?? Reken er dus maar niet op, de algemene voorwaarden van KPN sluiten dat soort zaken gewoon uit (ondanlks de toezeggingen die men doet om goede sier te maken)
Maar hierover hoor je in consumentenrubrieken op de TV nooit niets........want ondernemers die een dergelijk probleem hebben, hebben geen enkel TV programma wat aan dit soort zaken eens aandacht schenkt!!
Al zoveel problemen met KPN gehad......kost veel tijd en ergernis en je schiet er weinig mee op.
Aart - 13-02-2012 | 13:25

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels







Arnhem en Nijmegen zijn groot genoeg om beide een megabioscoop te huisvesten.