HILVERSUM - Zangeres Mandy Huydts leest tijdens de finale van het Eurovisiesongfestival in Düsseldorf namens Nederland de punten voor. Ze stond zelf 25 jaar geleden met Frizzle Sizzle op het podium. De vierkoppige meidengroep eindigde toen, in 1986, als dertiende met het nummer Alles heeft een ritme.
Het was de bedoeling dat Yolanthe Sneijder-Cabau dit jaar de punten zou voorlezen, net als in 2009 en 2010, maar zij zit in het buitenland. Dat meldt een woordvoerster van de TROS woensdag.
Tijdens de halve finales van 10 en 12 mei lezen de Duitse presentatoren de punten voor. De 3JS, de Nederlandse inzending, treedt op die tweede datum op. Ze moeten dan bij de eerste tien eindigen om te kunnen doorgaan naar de finale van zaterdag 14 mei.















