Van Basten, Bergkamp en Bauer in Lienden

  dinsdag 18 mei 2010 | 22:37 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 19 mei 2010 | 08:50

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Rob van Oostrom wordt geflankeerd door Marco van Basten (links) en Dennis Bergkamp. Foto: Rafael Drent

Rob van Oostrom wordt geflankeerd door Marco van Basten (links) en Dennis Bergkamp. Foto: Rafael Drent

LIENDEN - Dennis Bergkamp was dinsdagavond de grote trekpleister bij het Rob Oostrom- benefiettoernooi op sportpark De Abdijhof in Lienden.

Natuurlijk stond alles in het kader van het drama dat politieman Rob Oostrom op die fatale januaridag in 2009 onderging. Waarbij hij eerst een potentiële zelfdoder voor de trein weggriste op het NS Station Driebergen-Zeist, om vervolgens door diezelfde man te worden neergestoken. Oostrom raakte daarbij verlamd vanaf zijn hoofd. Voor hem was het spektakel georganiseerd, gisteravond in Lienden. Waar het publiek de handen stuk klapte voor Dennis Bergkamp, Marco van Basten én Frans Bauer.

Bergkamp stal daarbij de show, door vijftien minuten in het shirt van FC Lienden mee te spelen tegen FC Utrecht. Waarbij hij in zijn eigen rustige stijl, vol flair en finesse, liet zien nog altijd oogstrelende voetbalbewegingen in huis te hebben.

Even daarvoor had Marco van Basten de aftrap van het sleutelduel verricht, het fluitsignaal van die wedstrijd tussen FC Lienden en FC Utrecht werd gegeven door gelegenheidsscheidsrechter Maurice de Hond. Tussen de toeschouwers bevonden zich tal van nationale kopstukken, die zich later op de avond ook tijdens het speciale VIP-diner met speeches inzetten voor een betere veiligheid en vooral financiële achtervang van politiemensen die tijdens het uitoefenen van hun vak gehandicapt of zwaar gewond raken.

Zo liepen zakenman (en ex-politieman) Dirk Scheringa, politicus Fred Teeven (ook voormalig politieman), misdaadverslaggever John van den Heuvel en voormalig politievoorlichter Klaas Wilting rond het veld op de Liendense Abdijhof, waar zanger Frans Bauer tussen de wedstrijden door belangeloos optredens verzorgde.

Hans Kraaij jr., trainer van FC Lienden, praatte het geheel aan elkaar en coachte ondertussen zijn ploeg naar de winst. Het sportcomplex De Abdijhof veld in Lienden werd gisteren bevolkt door circa 2.500 toeschouwers.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Om kort te zijn; crimineel is hoe deze samenleving in elkaar steekt, alleen sluiten wij hiervoor onze ogen. De dader is dader geworden door het noodlot. Iemand die zichzelf van het leven wil beroven heeft misschien wel van een psychiater gehoord dat dit de beste oplossing was. Het leven geloofd niet in goed of slecht, maar dat is waar de meeste de ogen voor sluiten omdat ze de waarheid niet meer willen of kunnen zien. En natuurlijk is het erg voor deze agent, maar ook de dader is een mens, laten we dat in alle eerlijkheid niet vergeten.
'''''''

















sisaroth - 19-05-2010 | 17:42
@sisaroth,Hoe bedoel je met ook een mens,Ik heb totaal geen medelijden met deze mafkees,Kijk wat hij heeft aangericht deze politieman heeft wel een gezin.Kijk op tv gelderland naar de beelden ,tranen staan in de ogen hoe die man in zijn stoel zit [verlamd] maar toch zo positief.
an - 19-05-2010 | 16:41
WAT EEN SCHANDE dat het in Nederland zo gaat. De / Een crimineel heeft meer rechten dan slachtoffers. Ik heb plaatsvervangende schaamte dat politiekgezien er niets aan veranderd. Die Fucking Volkert van de G mag met verlof, naar een begrafenis, weet je wat dat kost!! Had dat geld beter besteed, aan deze man............................. BAH WAT EEN LAND.
Wat kan ik mij hier boos om maken. Wat kunnen wij als Nederlander hier tegen doen???????????????????? Vandaag of morgen ben je zelf slachtoffer of ben je als crimineel beter af? Mmmm goed nadenken.
GG - 19-05-2010 | 13:05
Dat je het lef hebt om over de dader te beginnen. Dat je zelfmoord wilt plegen, is triest, maar dat moet je zelf weten. Dat je vervolgens het leven van een goedwillende politieagent en zijn gezin verpest voor het leven is schandalig!

Hopelijk zit de dader voor het leven achter de tralies..Heb geen medelijden met hem.
@ sisaroth - 19-05-2010 | 13:24
Hoe is het toch met die man die deze politie-agent neerstak?Vind het heel erg voor deze politie-man, maar de dader is toch ook een mens, of niet?
sisaroth - 19-05-2010 | 07:35

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels