Centric per direct van shirt De Graafschap

Auteur: door Raymond Willemsen |   donderdag 10 februari 2011 | 23:19 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 11 februari 2011 | 08:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Centric is vanaf de thuiswedstridj tegen FC Groningen niet meer te zien op het shirt van De Graafschap.

Centric is vanaf de thuiswedstridj tegen FC Groningen niet meer te zien op het shirt van De Graafschap.

DOETINCHEM - Centric is per direct geen shirtsponsor meer van De Graafschap. Het conflict tussen eigenaar Gerard Sanderink en de clubleiding van de Doetinchemse eredivisionist heeft tot een onmiddellijke breuk geleid.

Hoewel De Graafschap niet langer de naam van Centric uitdraagt, zal het bedrijf zijn contractuele verplichtingen tot het eind van het seizoen gewoon nakomen.

De Graafschap speelt met ingang van zondag, de thuiswedstrijd tegen FC Groningen, met KWF-kankerfonds op het shirt.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Looyen weleens ontmoet toen die in Zetten woonde.

Is gewoon man die een eigen dunk heeft.

Is al overal weggewerkt zie Nec bv.

Kijk uit de Graafschap met deze zogenaamde allesweter.

Graafschap wel succes morgen jullie tgen Groningen, er horen gewoon 3 ploegen uit Gelderland in de eredivisie.

Groeten uit Zetten.
betuwe - 12-02-2011 | 22:01
Denk je dat vitesse hem neemt hahahahaha dach het niet .
En denk net zoals andere hier het word nog een hele klus om een nieuwe sponsor tevinden,het gaat erom als iemand er geld inpomt en die ziet er werkelijk niks van terug dat niet tengoede gaat.
En dan het gezeik over de traine dat wel of niet opstapt als je nu zo in het nieuws bent word het moeilijk om nieuwe sponsor tevinden ze staan heus niet in de rij om shirtsponsor teworden..
Het komt de graafschap niet tengoede misschien dat de hoge pieten nu is achter hun oren gaan krabben en gaan naar denken wat ze wel en niet goed doen.
Anders moeten hun maar hun eigen naam op de shirt zetten en zoveel geld er gaan pompen
want ze denken daar bij de graafschap dat de hoge pieten god zijn
Dolfie - 12-02-2011 | 11:50
Wederom weer een hoop neuzel verhalen.Trainer is niet ontslagen.Contract loopt af.Dat is heel iets anders.
Wat betreft Gerard Sanderink (die ik heel hoog had staan).
Snap niet goed dat de RVS van Centric hun eigen directeur niet tot de orde heeft geroepen.Had Centric /Oranjewoud is professioneler geacht.Hier wil je toch als bedrijf geen zaken meer meer doen.
Kleuterachtig gedrag van als jij niet doet wat ik wil ,doe ik het andere niet.Je maakt je zelf als sponsor compleet belachelijk.Zandbak getreiter van de eerste orde.Even laten zien wie hier de grote jongen is.Gerard ga je schamen.
Kan het eigenlijk nog niet vatten wat hier afgelopen week allemaal gebeurd is.
Zijn wij nu Superboeren?
Boy - 11-02-2011 | 19:11
Volgens mij hebben we geen shirt sponsor meer, dus moeten we zoeken naar een nieuwe, en in deze moeilijke tijd periode staat men niet in de rij om 5 ton op tafel te leggen voor de Graafschap, kortom @k.de Grote we missen 5 ton op de begroting, dus toch een stelletje amateurs van de bovenste richel.
K. Vaak - 11-02-2011 | 16:55
@allemaal Kalezic is niet ontslagen! Hij heeft een contract tot en met het einde van dit seizoen. Dat contract dienen beide netjes uit. Er is alleen besloten hierna geen nieuwe verbinding met elkaar aan te gaan. Praat dus niet over ontslag of de laan uit sturen, dat is helemaal niet aan de orde. De naam KWF op het shirt vindt ik goed, maar dat is geen idee van de club. Sanderink dient netjes zijn contract uit, maar wil met de naam Centric niet meer op het shirt staan. De plek op het shirt blijft echter nog steeds de zijne, hier heeft hij voor betaald. Hij bepaalt dus wat erop komt te staan en door voor KWF te kiezen stijgt hij in mijn achting. Ik ben echter wel van mening dat je een sponsor nooit een stem moet geven in voetbaltechnische zaken, hoe graag die dat ook wil. De eis van Sanderink om zich hier wel mee te mogen bemoeien was dus niet juist. Een sponsor sluit een zakelijke overeenkomst; publiciteit in ruil voor geld. Niet meer en niet minder!
Blauw wit hart - 11-02-2011 | 16:27

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels