Revanche in derby voor Arnhem Eagles

Auteur: door Eugène Janssen |   maandag 06 februari 2012 | 06:36 | Laatst bijgewerkt op: maandag 06 februari 2012 | 11:35

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Jeroen Dolleman van Arnhem Eagles houdt Nick Domhof van Wildcats van de bal. De Arnhemse basketballers waren zaterdag frisser en sterker en wonnen dan ook verdiend. foto Gerard Burgers

Jeroen Dolleman van Arnhem Eagles houdt Nick Domhof van Wildcats van de bal. De Arnhemse basketballers waren zaterdag frisser en sterker en wonnen dan ook verdiend. foto Gerard Burgers

ARNHEM - In tegenstelling tot de meeste andere wedstrijden van Arnhem Eagles was Guido Groenendijk tegen Wildcats niet de topscorer bij Arnhem Eagles. Dat werd Leijssenaar met achttien treffers.

Eagles staat, na de derde zege op rij, vijfde in de eerste divisie en zes punten achter op nummer vier Almere. De Arnhemmers spelen nog zes wedstrijden.

Op het eerste kwart na, waar het verdedigend nog niet helemaal klopte, had Arnhem Eagles zaterdagavond in de eigen sporthal De Laar geen kind aan de Nijmeegse tegenstander Wildcats. Wie een broeierige derby had verwacht, kwam bedrogen uit. Eagles won eenvoudig met 88-75 (42-42) van een tegenstander die met slechts zes man naar Arnhem was gekomen.

Bram Sieben en Marvin Simson waren beiden op schot. Sieben maakte veertien punten, Simson dertien en Groenendijk 12.


Een uitgebreide reportage over de derby Arnhem Eagles-Wildcats
Kijk in onze
papieren krant - regio Arnhem van maandag, 6 februari 2012- of in onze betaalde online krant
(LET OP - dit is online tot 11 dagen na publicatie mogelijk).

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels