Zulte Waregem ontslaat Kalezic

  dinsdag 27 december 2011 | 14:44 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 31 december 2011 | 11:01

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Darije Kalezic. foto Hans Broekhuizen

Darije Kalezic. foto Hans Broekhuizen

WAREGEM - Zulte Waregem heeft dinsdagmiddag trainer Darije Kalezic ontslagen vanwege de tegenvallende resultaten.

Kalezic, de afgelopen jaren succesvol bij De Graafschap, tekende deze zomer een driejarig contract bij de Belgische club. Bij het ambitieuze Zulte Waregem vielen de prestaties echter tegen. De 1-0 nederlaag bij Club Brugge, op tweede kerstdag, kostte Kalezic de kop.

"Ik had wel verder gewild, maar dan op mijn manier", aldus Kalezic. "Maar het bestuur heeft blijkbaar anders bepaald."

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
direct kalezic terug halen en schop die andere gek eruit
theo - 31-12-2011 | 10:16
Ulderink en Kalezic, beiden een duo baan bij de superboeren, dan komt alles weer goed!
hertog - 28-12-2011 | 23:13
Leuke reactie's allemaal, maar Kalezic was in Doetinchem ook alleen maar in het laatste jaar succesvol en verder niet.
als je net weg bent moet je niet terug komen. Laat het bestuur maar eens zien of ze echt de club kunnen leiden met een fatsoenlijk eerste elftal en een degelijke technische staf.
bennie de boer - 28-12-2011 | 12:12
Een uitgelezen mogelijkheid om een verkrampt schreeuwende trainer met de uitstraling van een nietszeggende clinic-clown uit zijn lijden te verlossen en vakman Kalezic voor de groep zetten. Dan hebben we nog kans om degradatie te ontlopen. Laat het bestuur nu eindelijk eens hun misplaatste ego opzij zetten en kiezen voor wat het beste is voor De Graafschap en dat is Kalezic en conditie-expert Verheijen. Guus Hiddink heeft niet voor niets geadviseerd hen te behouden en expliciet uitgesproken dat Darije Kalezic uitstekende trainer is. Kalezic haalt het maximale uit de spelersgroep van De Graafschap en heeft dit met verve bewezen in tegenstelling tot ex-tennisleraar Ulderink die nergens aansprekende resulaten heeft gehaald en het dolende elftal wekelijks slechter laat presteren. Bestuur grijp in, haal Kalezic terug en laat zien dat je groot bent door een gemaakte fout toe te geven.
Superboer - 28-12-2011 | 01:09
Kalezic terug?, En dan zol ut anders worden in Durkum? Dacht ut toch neet!
willem - 27-12-2011 | 22:31

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels