Geoffrey Hairemans naar Lierse SK

  zondag 01 januari 2012 | 20:32

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Geoffrey Hairemans speelt de rest van het seizoen voor het Belgische Lierse SK. Foto: Dijkstra b.v.

Geoffrey Hairemans speelt de rest van het seizoen voor het Belgische Lierse SK. Foto: Dijkstra b.v.

DOETINCHEM - Geoffrey Hairemans (20) speelt de rest van het seizoen voor het Belgische Lierse SK. De middenvelder liet vorige maand zijn contract ontbinden bij De Graafschap.

Hairemans kwam in 2010, samen met zijn tweelingbroer Dimitri, van Antwerp FC naar De Graafschap. In Doetinchem kwam hij, net als zijn broer, amper aan spelen toe.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Helemaal mee eens.Nooit echt een kans gehad.We gunnen hem het van harte .Zeer correcte gasten.Hoop dat zijn broer Dimitri ook gauw onderdak vindt.Die is enorm gegroeit bij de beloften.
Rechtspoot - 02-01-2012 | 16:52
Heeft Lierse in twee trainingen overtuigd. Talent lijkt bij De Graafschap niet gezien te worden. Hairemans kreeg totaal geen vertrouwen. Laat die jongen tien duels spelen en hij zal 'voetballend' van meerwaarde voor je zijn. Maar nee, topcoach in wording Kalezic wisselde hem als invaller al na een foute pass wisselen. Dat terwijl onze aanvoerder elke week nog altijd tien ballen mag inleveren. Pff, gaat helemaal nergens over
Linkspootje - 01-01-2012 | 22:24

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels