Dammers DUO blijven in de race om promotie

  maandag 13 februari 2012 | 06:36 | Laatst bijgewerkt op: maandag 13 februari 2012 | 08:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Archieffoto Jochem Zweerink (links). Foto: Theo Kock

Archieffoto Jochem Zweerink (links). Foto: Theo Kock

DOETINCHEM - Dammers Uit Oost (DUO) heeft nog steeds uitzicht op de tweede plaats in de hoofdklasse A die recht geeft op nacompetitie. De Doetinchems-Vordense damcombinatie won in Wageningen met 11-9 bij WSDV.

DUO staat met nog één speelronde te gaan op een gedeelde tweede plaats, samen met CTD Arnhem en TDV. De Achterhoekers hebben wel de beste cijfers wat bordpunten betreft. DUO neemt het in de laatste speelronde thuis in De Bongerd op tegen TDV.

In Wageningen had DUO al snel een 5-1 voorsprong genomen door overwinningen van Friso Fennema en Jochem Zweerink. Door een nederlaag van Henk Grotenhuis kon WSDV het gat weer verkleinen.

Het venijn van de wedstrijd zat in de staart. In de voorlaatste partij moest Dinant Spieker zijn meerdere erkennen in Matthias de Kruijf waardoor de Wageningers de stand weer gelijk trokken. Met 9-9 op het scorebord bezorgde Wouter Ludwig in de laatste partij DUO alsnog de overwinning door Jan Groenendijk te verslaan.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels