Handballers Hastu kunnen ook in het nieuwe jaar niet winnen

  maandag 09 januari 2012 | 07:35 | Laatst bijgewerkt op: maandag 09 januari 2012 | 14:38

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

SUSTEREN - De jaarwisseling heeft voor Hastu geen ommekeer gebracht. De Nijmeegse handballers slaagden er ook in het nieuwe jaar niet in te winnen. In Susteren was NOAV, de nummer vier van de regiodivisie, te sterk: 20-17.

In het eerste kwartier kon Hastu nog volgen (5-5). Daarna begonnen de Nijmegenaren te prutsen. Slordige passes en veel gemiste kansen zorgden ervoor dat NOAV ver uitliep. De Limburgers gingen daardoor met een comfortabele 13-7 voorsprong de rust in.

Hastu kwam in de tweede helft sterk terug. Dat was vooral te danken aan uitstekend keeperswerk van Hein Duijf. Door het snelle aanvalsspel van Hastu werd de achterstand langzaam maar zeker kleiner. Een groot aantal gemiste kansen, waaronder een aantal penalty's, deden de studentenploeg uiteindelijk de das om.

Hastu blijft daardoor, met pas twee overwinningen op zak, voorlaatste in de regiodivisie.

Onverwachte keepersproblemen heeft het vrouwenteam van Hastu lelijk opgebroken. Tegen Dalfsen 2, de ongeslagen koploper in de eerste klasse, verloren de Nijmeegse studentes in eigen huis met 25-33.

Vaste sluitpost Marijke Logtenberg besloot in de korte winterstop onverwachts te stoppen met keepen. Linda Dikker vulde de vrijgekomen plek in de goal op.

Met vooral goed aanvalsspel en afstandsschoten werden de bezoekers verrast en stond er de 16-15 ruststand in Nijmeegs voordeel op het scorebord. De tweede helft veranderde Dalfsen van tactiek en dat pakte voor Hastu slecht uit.

Groesbeeks Glorie ging in 2012 verder waar het in 2011 mee was geëindigd: met winnen. Al was het geen goede wedstrijd, de koploper in de tweede klasse zegevierde in Wehl tegen Apollo wel: 20-10.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels