ZEVENAAR - De handballers van het Zevenaarse OBW waren in het duel tegen Apollo'70 zo van slag door het uitvallen van ploeggenoot Danny Schrage dat ze niet meer verder wilden spelen.
MANNEN
EERSTE KLASSE OOST
Apollo'70-OBW 14-11 (gestaakt)
Het met een ambulance afvoeren van OBW'er Danny Schrage was voor zijn ploeggenoten aanleiding om niet meer verder te willen spelen. "Danny zakte halverwege de tweede helft in elkaar" herinnert OBW-coach Henny Brom zich het incident. "Hij had erge last van zijn borst. Het was niet levensbedreigend, maar voor alle zekerheid is hij wel naar het ziekenhuis gebracht. Daar is hij uitgebreid onderzocht. Gelukkig is Danny weer thuis, maar hij blijft onder controle. Handballen zit er voorlopig niet mee in voor hem. Het duurde zeker een uur en toen had niemand meer zin om te spelen."
VROUWEN
REGIOKLASSE B
Rapiditas-OBW 30-25 (16-13).
OBW had de mouwen maar weer eens opgestroopt en bleef daardoor lang in het spoor van Rapiditas. Ondanks een vroege achterstand kwamen de gasten weer op gelijke hoogte. In de slotfase ging het toch weer mis, mede door een ondertalsituatie voor de Zevenaarse ploeg.
EERSTE KLASSE OOST
Groessen-Angeren 16-14 (7-8).
Groessen sloeg direct na rust hard toe. Met enkele break outs werd Angeren op 15-11 gezet. In de slotfase maakte de thuisclub het nog spannend. De zestiende treffer van Stephanie Boshoven kwam als een bevrijding voor Groessen.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.























