Millsen verliezen door wanstaltige tweede helft

  maandag 16 januari 2012 | 12:45 | Laatst bijgewerkt op: maandag 16 januari 2012 | 14:04

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Anouk Rombouts van MHV'81 legt aan in de wedstrijd tegen Gemini. Geheel rechts kijkt trainer Tiny van Katwijk toe. Archieffoto Ed van Alem

Anouk Rombouts van MHV'81 legt aan in de wedstrijd tegen Gemini. Geheel rechts kijkt trainer Tiny van Katwijk toe. Archieffoto Ed van Alem

SOEST - De vrouwen van MHV'81 hebben in Soest een pijnlijke nederlaag geleden. Bij rust stonden de Millse hoofdklassehandbalsters met 18-13 voor. Zestig minuten handbal leverden echter tot verbijstering van coach Tiny van Katwijk een 30-24 zege op voor BDC.

"De tweede helft hebben we verloren met maar liefst 17-6. Ik kan er niet bij hoe zoiets kan. In de eerste helft speelden we goed, in de tweede heel slecht", sprak Van Katwijk na afloop van een opmerkelijke wedstrijd. "Voor rust stonden mijn speelsters lekker te ballen. Ze speelden snel. Het team was in beweging. De combinaties liepen goed. Het veldspel was prima. In de tweede helft speelden we veel te statisch en niet als team. Het was ieder voor zich. De ploeg zakte als een kaartenhuis in elkaar. Speelsters lieten ballen zo maar uit hun handen vallen. Afspraken werden niet nagekomen", sprak Van Katwijk.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels