Oosterink zegt vertrouwen op in team én coach

Auteur: door Eugène Janssen |   maandag 30 januari 2012 | 06:36 | Laatst bijgewerkt op: maandag 30 januari 2012 | 08:49

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Lot Oosterink. Archieffoto William Moore

Lot Oosterink. Archieffoto William Moore

ANGEREN - De problemen bij HV Angeren worden met de week en de nederlaag groter. De handbalsters, vorig seizoen gedegradeerd uit de regioklasse, verloren zaterdag opnieuw een wedstrijd in de eerste klasse A. Ha-Stu uit Nijmegen was met 27-18 (14-11) veel te sterk voor de speelsters van trainer-coach Wim Leenders.

Lot Oosterink, die ook de betere jaren met Angeren meemaakte, is niet te spreken over de sfeer waarin de ploeg de wedstrijden in de eerste klasse afwerkt. "Ik heb er een hard hoofd in dat we het met dit team en deze coach gaan redden. Volgens mij hebben we een nieuwe impuls nodig om weer op een hoger niveau te komen of in ieder geval niet te degraderen. En misschien kan dat alleen met een nieuwe trainer."

Leenders meldde op zijn beurt dat hij er lang niet van overtuigd is dat de ploeg nog van de onderste plaats komt. "En wat daar de consequentie van is, merken we dan wel. Feit is wel dat de samenhang in de ploeg op dit moment ontbreekt en die krijg je alleen door twee keer in de week te trainen. Maar ik kan ze niet dwingen. Het moet uit henzelf komen. Hopelijk gaan ze dat zelf ook inzien."

Doelpunten HV Angeren: Emmy Hendriks (5), Daphne van de Koppel (4), Lot Oosterink (3), Femke van Brakel, Laura Leenders en Iris Verlaat (2).

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
idd. ik voorspel dat ie voortijdig de handdoek in de ring gooit," leuk" voor degenen die die naar angeren gehaald heeft
sjaak - 03-02-2012 | 19:47
Wat wil je met zo'n eigenwijze softy trainer?
john - 02-02-2012 | 20:32

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels