EDE - De handballers van Reehorst hebben het eerste succesje in de hoofdklasse binnen. De formatie van trainer Ger Prins speelde met 21-21 gelijk tegen Achilles uit Apeldoorn. Met name in de eerste helft liet Reehorst zien wel degelijk bestaansrecht te hebben in de hoofdklasse.
Binnen tien minuten stond de thuisploeg op een 7-1 voorsprong. Dat verraste zelfs trainer Prins. "Ja, ik wist niet wat ik zag", gaf de Wageninger toe. "Er werden goede keuzes gemaakt, ze werkten voor elkaar en maakten heel weinig fouten."
Resultaat was dat Reehorst bij de rust op een 14-10 voorsprong stond. Prins zag in het tweede bedrijf dat zijn spelers het niveau van de eerste helft niet konden vasthouden. Achilles rook winstkansen en kwam steeds dichterbij.
De thuisploeg moest de ploeg uit Apeldoorn in de laatste minuut zelfs een 20-21 voorsprong toestaan. Jos Boers voorkwam een kater en bepaalde de eindstand op 21-21.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.























