Kopzorgen voor hoofdklassers hockey

  woensdag 03 december 2008 | 04:42

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

NIJMEGEN - Voor de hoofdklassers bij het hockey komt de afgelasting van de wedstrijden anderhalve week geleden mogelijk duur te staan. Vooral de vrouwenteams zijn gedupeerd. Al hebben ze dat grotendeels aan zichzelf te wijten.


De hockeybond KNHB heeft in het oorspronkelijke wedstrijdschema het weekeinde van 13 en 14 december gereserveerd als inhaalprogramma. Veel clubs gingen er echter van uit dat de eerste helft van de competitie al komende zondag zou worden beëindigd.

De buitenlandse speelsters in de hoofdklasse hebben al weken geleden hun reis naar huis, om daar met hun familie kerst te vieren, vor komende week geboekt. Dus voorafgaand aan het inhaalprogramma. Wisten zij veel dat ook op kunstgras wedstrijden niet door konden gaan.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels