Kromhouters moet vandaag beide wedstrijden winnen om nog aanspraak te maken op het kampioenschap. Waarbij de huidige koploper Tempo'41 uit Zwolle punten moet laten liggen.
Beide ploegen treffen elkaar in het eerste duel van de dag. Bij verlies en gelijkspel is het kampioenschap meteen van de baan. De mannen van Tempo'41 spelen in de veldcompetitie ook overgangsklasse, Kromhouters komt uit in de derde klasse. Wat dat betreft is de prestatie van de Tielse ploeg er al één van formaat.
De Groot: "Alleen Stan Went, onze coach, roept al vanaf het begin dat we kans maken op de titel. Voor onszelf is het eigenlijk een grote verrassing dat we het zo goed doen in deze competitie. Het wordt niet makkelijk, maar we gaan ervoor strijden."
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.






















