Winnende honkballers bijna zeker van finale

  vrijdag 14 oktober 2011 | 07:22 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 14 oktober 2011 | 14:34

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
AFP

AFP

PANAMA CITY - Het Nederlands honkbalteam heeft zich goed als verzekerd voor de finale van het WK in Panama. De honkballers versloegen donderdag het nog ongeslagen Cuba: 4-1. In de voorgaande 39 edities van het wereldkampioenschap lukte het nog geen enkele Europese ploeg om de eindstrijd te bereiken.

Voordat Oranje door scores van Bryan Engelhardt, Curt Smit, Kalian Sams en Shawn Zarraga de Cubanen versloeg, zegevierde het eerder op de dag nog tegen Australië (2-1). De wedstrijd tegen de Australiërs werd woensdag wegens hevige regenval onderbroken en donderdag uitgespeeld. Tussen de duels met Australië en Cuba zat slechts 3,5 uur.

Nederland kan na de zeges op Australië en Cuba een medaille niet meer ontgaan. Vrijdag moet het team van bondscoach Brian Farley het nog opnemen tegen Venezuela, maar kan zich tegen deze tegenstander zelfs een nederlaag permitteren.

Bekijk hier een samenvatting van het duel:

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Wat een mooi resultaat tegen Cuba, zo zie je maar dat een klein honkballand als Nederland niet alleen een goede competitie heeft maar ook internationaal een geduchte tegenstander is.
Honkbal verdient meer aandacht
Aart Meijer - 14-10-2011 | 19:24

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels