Ophef rond rode kaart bij korfbalderby

  maandag 30 januari 2012 | 06:36 | Laatst bijgewerkt op: maandag 30 januari 2012 | 08:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ARNHEM - DKOD-korfballer Jako van der Kolk heeft zaterdag in de wedstrijd tegen Duko (3E) een rode kaart gekregen. Van der Kolk haalde verhaal nadat zijn teamgenote en vrouw Sanne van der Kolk een racistische opmerking naar haar hoofd geslingerd kreeg door een speler van Duko.

"Het was niet meer dan een duw en zelfs voor een duw was het zwaar gestraft", vertelde DKOD-trainer Addie Maas. "Maar ik heb gehoord wat de heer van Duko zei en dat is niet voor herhaling vatbaar", vond Maas.

DKOD verloor de wedstrijd bij Duko met 22-11. "Wij speelden goed, maar kregen de bal maar niet in de korf. Duko aan de andere kant scoorde nog als ze met de ogen dicht schoten", besluit Maas.

Tom van Haaren haalde wel zijn niveau en scoorde vijf keer.

In dezelfde klasse verloor EKCA de uitwedstrijd bij Vakgericht met 14-9. EKCA-trainer Peter Beenen legde na afloop de vinger op de zere plek. "Ik mis op dit moment bezieling in het team. De echte wil om te winnen ontbreekt. Het lijkt alsof de spelers klaar zijn met het zaalseizoen en al weer naar het veldseizoen uitkijken. Bij een rebound springen ze wel, maar niet echt om de bal te krijgen. Deze instelling baart me wel zorgen", aldus Beenen.

Erik Tangerink was met vier treffers topscorer bij EKCA

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hartstikke sportief Sanne dat jij de beschuldiging van jullie trainer "rascistische opmerking" hier corrigeert. De DUKOheer zei "zeikwijf" tegen jou. Niet netjes maar ja tijdens een wedstrijd...... Er gebeuren ergere dingen en dus was de reactie van Jako niet slim. Ik hoop dat jullie na de wedstrijd alles hebben uitgepraat en daarna de strafformulieren hebben ingevuld hahahahahahahaha.
Wel zou het goed zijn als jullie trainer terecht wordt gewezen voor zijn kwalijke insinuaties over die DUKOheer. Daarnaast zou ik hem willen adviseren om jullie niet zo nadrukkelijk in de kampioensrol te plaatsen. Iedere ploeg gaat tegen jullie het veld in met de gedachte de toekomstig kampioen te bestrijden en wil die arrogantie afstraffen. Dom dom dom
Thijs - 31-01-2012 | 09:52
Even een kleine rectificatie, ik ( "de" dkod dame) heb niet exact gehoord wat de betreffende duko heer zei, maar naar mijn idee was het geen racistische opmerking. Het kon echt niet wat hij zei ( lees 1e opmerking) zoiets hoort echt niet op het korfbalveld, en zeker niet gezien het spel van duko, elke bal die ze hadden zette ze om in een score de wedstrijd was al gespeeld het was allemaal niet nodig, zij hadden dit ook niet nodig, het spel van duko kwam tot een hoog niveau.Jammer dat de heer zo'n theaterspel nodig dacht te hebben terwijl er amper iets aan de hand was en zeker geen kopstoot, de dkod speler had geen duwtje moeten geven maar om daar een rode kaart voor te geven en de uitlatingen van de heer van duko onberisp te laten staat niet in verhouding.
Hopelijk ziet de heer van duko zelf ook in dat hij veel te ver ging, maar een racistische opmerking nee dat was het echt niet.
dame dkod - 30-01-2012 | 23:11
Het was zeker geen kopstoot. Stond er boven op. Heer Duko gaf zelf aan dat hij omver gedwd werd met de borst, en dat er echt geen kopstoot was.... Verder iemand uitschelden ok! Verder een meisje uitschelden ok..... Maar een meisje met de ergste ziekte uitschelden.... Dat is zielig, en dat is heel zwam uitgedrukt. En Duko had dat niet nodig, gezien ze verre van ver beter waren. Heb ze nog nooit zo goed gezien. Zonde voor zo'n leuk team dat er zo'n heer rond loopt dan!!
DKOD-er - 30-01-2012 | 18:19
Volgens zeggen was het een kopstoot???
Hans - 30-01-2012 | 16:58

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels