Vada en SKF spelen gelijk in boeiende derby

Auteur: door Pouw Jongbloed |   maandag 20 februari 2012 | 06:36 | Laatst bijgewerkt op: maandag 20 februari 2012 | 13:06

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
SKF'er Michiel van Zanten (rechts) gaat voor een schotpoging in het duel met collega-reus Martijn Hendriks van Vada. archieffoto Herman Stöver

SKF'er Michiel van Zanten (rechts) gaat voor een schotpoging in het duel met collega-reus Martijn Hendriks van Vada. archieffoto Herman Stöver

VEENENDAAL - Goed was het niet altijd, wel spannend. SKF en Vada maakten er zaterdag een korfbalgevecht van: 23-23. Hier en daar vloeide na afloop een traan, maar uiteindelijk brak de zon door.

In crunch-time, zoals de Amerikanen een spannende slotfase zo mooi omschrijven, was Vada-speler Martijn Hendriks – een rebouder – tot verbazing van alles en iedereen in de rol van afronder gekropen. Hij faalt en even later gooit Jeffrey Riemers – met nog zestien seconden op de klok – de gelijkmaker binnen voor SKF: 23-23.

Vada weet wat het moet doen. Voor SKF zit het indoorjaar er eigenlijk al een tijdje op. Des te opmerkelijker dat de Veenendalers in een sfeervolle ambiance aan klantenbinding doen.

Doelpunten SKF: Jeffrey Riemers 9, Rik Brouwer 6, Michiel van Zanten 4, Leanne Schimmel 2, Tessa Crone, Jacolien van Laar.

Doelpunten Vada: Sander Schattenberg 8, Myrthe Erps 5, Pieter van der Giessen 3, Robert Schattenberg 3, Martijn Hendriks 3, Martine Meurs .

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels