zaterdag 06 maart 2010 | 22:01 | Laatst bijgewerkt op:
zondag 14 maart 2010 | 10:16
NIJKERK - Zevenaarse korfballers winnen in Nijkerk met 23-19 van Sparta en promoveren voor het eerst in de historie naar de eerste klasse. De korfballers van De Zwaluwen schreven zaterdagavond clubgeschiedenis door te promoveren naar de eerste klasse.
De Zevenaarse ploeg won in Nijkerk met 23-19 van nummer drie Sparta, waardoor Zwaluwen niet meer achterhaald kan worden door nummer twee Noviomagum in de tweede klasse C.
De Liemerse ploeg werd door een kleine honderd meegereisde supporters naar de titel geschreeuwd. Zwaluwen had het voor rust nog wel moeilijk (8-8) maar na de pauze kwam de ploeg los. Coach Albert Langendoen: "Dit is een prachtig moment voor de club. Het is het resultaat van twee jaar hard werken."
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.