Verrassende namen in voorselectie Oranje

  woensdag 15 februari 2012 | 15:16 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 15 februari 2012 | 16:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Bondscoach Bert van Marwijk hoeft woensdag niet te vrezen voor de geblesseerde Darren Bent. foto EPA

Bondscoach Bert van Marwijk hoeft woensdag niet te vrezen voor de geblesseerde Darren Bent. foto EPA

ZEIST - Bondscoach Bert van Marwijk van het Nederlands elftal heeft enkele verrassende namen opgenomen in zijn voorselectie voor de oefeninterland tegen Engeland. Ola John (FC Twente), Adam Maher (AZ) en Luciano Narsingh (sc Heerenveen) maken voor het eerst kans op een uitverkiezing voor het ’grote’ Oranje. Van Marwijk nam 27 spelers op in zijn voorselectie.

De bondscoach maakt volgende week vrijdag, 24 februari, de definitieve selectie bekend. Oranje gaat op woensdag 29 februari op Wembley de strijd aan met Engeland, dat dan onder leiding staat van interim-bondscoach Stuart Pearce.

Erik Pieters maakt opvallend genoeg ook deel uit van de voorselectie. De linksback van PSV staat al maanden aan de kant vanwege een voetblessure. Pieters heeft de training inmiddels hervat, maar wacht nog op zijn rentree. In vergelijking met de laatste interland, in november tegen Duitsland, zijn Ryan Babel en Edson Braafheid de voornaamste afwezigen. Ook de geblesseerde Gregory van der Wiel (Ajax) ontbreekt in de voorselectie.

De voorlopige selectie: Vurnon Anita (Ajax), Mark van Bommel (AC Milan), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Jeffrey Bruma (Hamburger SV), Urby Emanuelson (AC Milan), John Heitinga (Everton), Klaas Jan Huntelaar (Schalke 04), Ola John (FC Twente), Luuk de Jong (FC Twente), Nigel de Jong (Manchester City), Tim Krul (Newcastle United), Dirk Kuijt (Liverpool), Jeremain Lens (PSV), Adam Maher (AZ), Joris Mathijsen (Málaga), Luciano Narsingh (sc Heerenveen), Robin van Persie (Arsenal), Erik Pieters (PSV), Arjen Robben (Bayern München), Stijn Schaars (Sporting), Wesley Sneijder (Inter), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Kevin Strootman (PSV), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur), Ron Vlaar (Feyenoord), Michel Vorm (Swansea City) en Georginio Wijnaldum (PSV).

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Weinig echte verdedigers, heel goed bruikbaar lijkt me Roel Brouwers van Borussia Mönchen Gladbach. Zie niemand in het lijstje die beter speelt in de mandeking als hij. Robuust verdedigen is normaal het zwakke punt van Nederland tegen top team.
hans - 17-02-2012 | 09:27
Henk Jan

Anita hoort bij Almere city thuis man en dat schreeuw ik heel hard!!!!!!!!!
Anne Wans ook Ajaxied - 16-02-2012 | 12:33
Anita is er toch niet bij als middenvelder??!! En Clasie (die het inderdaad aardig doet) is toch geen concurrentie voor de overige middenvelders!? Eerst denken dan schreeuwen!
Henk Jan - 16-02-2012 | 09:54
SVEN

V Marwijk selecteert wel Anita echt niet te geloven,waarom geen Bakkal
en zeker die Clasie van Feyenoord.
Maas en Waal - 15-02-2012 | 22:41
Clasie ging er afgelopen zondag geblesseerd af,zou dat de reden kunnen zijn,heren?
El Loco - 15-02-2012 | 18:42

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels