Michaels-Beerbaum sleept Grote Prijs van Europa binnen

  woensdag 13 juli 2011 | 19:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Meredith Michaels-Beerbaum. Foto: Uwe Anspach/EPA

Meredith Michaels-Beerbaum. Foto: Uwe Anspach/EPA

AKEN - Meredith Michaels-Beerbaum heeft woensdag op het CHIO van Aken de Grote Prijs van Europa gewonnen, een van de hoofdnummers van het evenement bij de springruiters. De Duitse met een Amerikaanse achtergrond was de sterkste met haar geroutineerde paard Shutterfly. Haar zwager Ludger Beerbaum eindigde als tweede.

In Aken won Michaels-Beerbaum de rubriek tien jaar nadat haar man Markus Beerbaum dat deed. Wat haar echter vooral ontroerde was dat ze het succes boekte met het oudste paard onder de 54 deelnemers, de 18-jarige Shutterfly.„Ongelooflijk dat het dier dit nog kan”, zei Michaels-Beerbaum kort na de huldiging.

Shutterfly start deze week voor het laatst in Aken, het grootste concours ter wereld. Met het paard won Michaels-Beerbaum onder meer de Europese titel en de finale van de Wereldbeker. „Een uitzonderlijk dier”, zei de amazone.

Jeroen Dubbeldam was de beste Nederlander. De olympisch kampioen van 2000 werd met Quality Time achtste. Wegens een tijdfout in de eerste ronde haalde hij net niet de barrage.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels