Home / Sport / Regiosport / Sport Achterhoek

Sport Achterhoek

Highlights

Amateurvoetbal Achterhoek

  1. hoofdklasse zaterdag C
  2. hoofdklasse zondag C
  3. topklasse zondag
  4. zaterdag 3D oost
  5. zaterdag 4E oost
  6. zondag 1E oost
  7. zondag 2I oost
  8. zondag 3C oost
  9. zondag 4C oost
  10. zondag 4D oost
  11. zondag 5C oost
  12. zondag 5D oost
  13. zondag 5E oost
  1. Amateurs beginnen aan bekertoernooi Amateurs beginnen aan bekertoernooi
    Datum
  2. Babberich wint na strafschoppen Babberich wint na strafschoppen
    Datum
  3. Winst voor Silvolde en Viod Winst voor Silvolde en Viod
    Datum
  4. Longa'30 en Grol delen de buit Longa'30 en Grol delen de buit
    Datum
  5. Limbeek scoort alweer voor Zeddam Limbeek scoort alweer voor Zeddam
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  6. DVC-Babberich op eerste speeldag DVC-Babberich op eerste speeldag
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  1. Grol-Silvolde op eerste speeldag
    Datum
  2. Veel derbys' in bekertoernooi
    Datum
  3. Loo is niet blij met verlies van derby’s
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  4. Mattheys Kuypers traint bij Silvolde
    Datum
  5. Geen Achterhoekse derby's voor Basteom
    Datum
  6. Ruime oefenzege De Graafschap
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  7. Dave de Jong loopt stage bij De Graafschap
    Datum
  8. Awater stapt op bij BVC'12
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  9. Jael Krosse kopt Silvolde naar late winst in Achterhoek Cup
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  10. DCS promoveert naar tweede klasse
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  11. Finale Achterhoek Cup zaterdag
    Datum
  12. Silvolde oefent tegen Fluminense
    Datum

Volleybal Achterhoek

Handbal Achterhoek

Korfbal Achterhoek

Hockey Achterhoek

Overige Sporten Achterhoek

  1. Gelderse dressuurtitel voor Ten Have Gelderse dressuurtitel voor Ten Have
    Datum
  2. Gelderse titel Micky Morssinkhof Gelderse titel Micky Morssinkhof
    Datum
  3. Vossers wint weer Bergrun Winterswijk Vossers wint weer Bergrun Winterswijk
    Datum
  4. Demkes en Duistermaat winnen in Aalten Demkes en Duistermaat winnen in Aalten
    Datum
  5. Volleybalsters Bovo terug in derde divisie Volleybalsters Bovo terug in derde divisie
    Datum
  6. Eising de snelste op GP Lichtenvoorde Eising de snelste op GP Lichtenvoorde
    Datum
  1. Wijnalda wint NK halve triatlon Didam
    Datum
  2. Berentschot wint eerste ronde van Varsseveld
    Datum
  3. Rob Jorna nieuwe libero bij Orion
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  4. Van IJzendoorn wint ronde van Didam
    Datum
  5. Bjornsson wint Strongman Doetinchem
    Datum
  6. Duistermaat winnaar in Bredevoort
    Datum
  7. De Graafschap oefent tegen Konyaspor
    Datum
  8. Omkleden in Catharinagarage tijdens cityloop Doetinchem
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  9. De Cooman klopt Elferink in Harreveld
    Datum
  10. Orion haalt Arendshorst terug
    Datum
  11. Programma voorbereiding De Graafschap
    Datum
  12. Kiptanu verbetert parcoursrecord Tebroke Memorial
    Datum

Alle sporten

  1. Amateurvoetbal
  2. Atletiek
  3. Auto- en motorsport
  4. Basketbal
  5. De Graafschap
  6. Eredivisie
  7. Handbal
  8. Hockey
  9. Internationaal voetbal
  10. Korfbal
  11. NEC
  12. Nederlands elftal
  13. Schaatsen
  14. Sportuitslagen
  15. Tennis
  16. Vitesse
  17. Voetbal
  18. Volleybal
  19. Waterpolo
  20. Wielersport