Wammes: KNGU niet objectief

  vrijdag 03 februari 2012 | 14:32 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 03 februari 2012 | 14:37

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

AMSTERDAM - Jeffrey Wammes reageerde vrijdag teleurgesteld op de keuze van gymnastiekbond KNGU zijn concurrent Epke Zonderland voor te dragen voor deelname aan de Olympische Spelen.

,,Dit had ik al voorspeld. De KNGU heeft er alles aan gedaan om Epke te sturen en is daarbij niet objectief geweest'', reageerde de Amsterdammer, die eerder al via zijn advocaat Paul Scholten met een gang naar de rechter dreigde.

Wammes, die gaat overleggen met zijn advocaat, mist voor de tweede keer deelname aan de Spelen: ,,Er zijn veel fouten ten koste van mij gemaakt. Mijn sporthart huilt.''

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Jammer Jeffrey, gewoon net niet goed genoeg. Een echte sportman accepteert verlies en dreig niet gelijk met zijn pro deo advocaatje,.
ton - 03-02-2012 | 17:41

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels