ARNHEM - De supportersvereniging van Vitesse wil samen met fanzine De Aftrap (blad van de harde supporterskern) de zieke oud-speler en -trainer Theo Bos steunen in zijn strijd tegen kanker. Dat moet gebeuren tijdens de Gelderse voetbalderby Vitesse-NEC op 22 januari in GelreDome.
Voor de wedstrijd zal op de zuidtribune een megaspandoek worden onthuld. Vervolgens zullen de supporters in de vierde minuut van de wedstrijd - Theo Bos speelde in zijn actieve loopbaan bij Vitesse met nummer 4 - een minuut lang luidkeels steun aan Theo Bos laten horen.
De huidige trainer van eerste divisionist FC Dordrecht hoorde vlak voor de kerst dat hij ernstig ziek is, maar heeft inmiddels aangekondigd het gevecht om beter te worden keihard aan te gaan. Bos was tot eind 2010 trainer van Vitesse, maar werd ontslagen na de komst van eigenaar Merab Jordania, die de tegenvallende resultaten niet langer tolereerde.
De 46-jarige Arnhemmer, inmiddels woonachtig in Elst, speelde zijn hele actieve carrière voor Vitesse en is met 369 competitiewedstrijden recordhouder.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties






















