Vitesse-fans in opstand na verlies tegen AZ

Auteur: door Gerard Borgman |   zondag 28 februari 2010 | 17:21 | Laatst bijgewerkt op: maandag 08 maart 2010 | 14:39

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Vitesse-trainer Theo Bos in gesprek met boze supporters na de wedstrijd tegen AZ. Foto: Hans Broekhuizen

Vitesse-trainer Theo Bos in gesprek met boze supporters na de wedstrijd tegen AZ. Foto: Hans Broekhuizen

ARNHEM - Supporters van Vitesse zijn zaterdagavond na de 3-0 thuisnederlaag tegen AZ in opstand gekomen. Voor de ingang van GelreDome eisten de woedende fans tekst en uitleg. Een groep van ongeveer tweehonderd supporters van Vitesse verzamelde zich na de zoveelste ontluisterende nederlaag van de Arnhemse ploeg voor de hoofdingang van het stadion.

Daar wachtten ze de huiskerende spelers op. De voetballers werden uitgejouwd en begeleid met gezang: ‘Wij willen voetbal zien’ en ‘bloed, zweet en tranen’. Onder anderen doelman Piet Velthuizen, Lasse Nilsson en Serginho Greene gingen in gesprek met de gefrustreerde aanhang.

De onvrede onder de Arnhemse supporters neemt toe, nu het elftal een serieuze degradatiekandidaat is geworden. In de laatste zes wedstrijden pakte Vitesse slechts twee punten, waardoor het nog maar een punt boven de streep staat. Komende zaterdag wacht de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag, de nummer zestien. Na luid geroep van de fans stapte trainer Theo Bos naar buiten en ging hij de verbale confrontatie aan. „Jullie maken je zorgen en dat doen we zelf ook”, sprak Bos. „Er komen cruciale wedstrijden aan waarin we jullie steun nodig hebben.”

Mede door de aanwezigheid van veel stewards liep het oproer niet uit de hand. Er zijn geen arrestaties verricht.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hu niemand gearresteerd mijn zoon stond op zijn zusje te wachten en zat vervolgens drie uur vast in het gelredome en zijn seizoenskaart is afgepakt hij hoort vandaag of hij hem terugkrijgt.
Hij stond niet eens tussen de woedende aanhang,maar er is een steward die de pik op hem heeft dus vandaar
angela - 08-03-2010 | 14:39
wanneer je 'wij' als 'wei' gaat schrijven neemt niemand je serieus
@ Jan - 05-03-2010 | 13:58
He sjan ik doe niet zielig ik leg in proporties uit dat een seizoen voor nec geslaagd is als jullie tussen plaats 12 en 16 eindigen. Dat is wat ik zeg. En er reageren hier nec fans zonder enige zinnige opmerkingen en daar reageer ik op.
Ik ben niet zielig ik ben trots op Vitesse maar ik vind de nec supporters zielig met opmerkingen die niet op de feiten gebaseerd zijn.
De enige juiste opmerking op dit moment is dat wei lager staan dan jullie, thats it
jan - 03-03-2010 | 16:13
*** nu lacht nec ons uit dat we zo laag staan
Jan - 02-03-2010 | 19:00 ***

Ja erg is dat he @Jan, ik kan me nog goed herinneren door wie NEC de 1e helft van de competitie uitgelachen werd @Jan, dus doe nu a.u.b. niet zo zielig man
Sjan - 02-03-2010 | 22:57
Ik moet wel lachen om al die reacties van zogenaamde Arnhemmers over belastinggeld ja zelfs uit groesbeek MET ONS BELASTINGGELD echt te triest voor woorden hahahaha.
Ik moet ook wel lachen om de nec en graafschapsupporters dat er zo weinig mensen komen bij Vitesse, 17.500 man is altijd meer dan 12000 of 10000 supporters. nu lacht nec ons uit dat we zo laag staan en wij als Vitesse supporters zo zitten te zeurer maar ja wij zijn ook niet gewend om jaar in jaar uit slecht voetbal te zien vandaar dat jullie bij plaats 12 tot 16 een normaal seizoen draaien en je daar niemand hoort.
Jan - 02-03-2010 | 16:45

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels