Tielse derby zonder winnaar

  zondag 11 december 2011 | 20:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Voor meer dan duizend toeschouwers maakten Theole en TEC er een echte stadsderby van, met veel felle duels om de bal. Foto: William Hoogteyling.

Voor meer dan duizend toeschouwers maakten Theole en TEC er een echte stadsderby van, met veel felle duels om de bal. Foto: William Hoogteyling.

TIEL - De eerste echte Tielse stadsderby sinds jaren heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Tweedeklassers Theole en TEC hielden elkaar op sportpark Drumpt, onder toeziend oog van meer dan duizend toeschouwers, in evenwicht: 1-1.

Theole had de meevaller van een vroege treffer. Anass Lahnine trok na vijf minuten van links naar binnen, waarna de bal voor de voeten van Ramon van Soelen viel: 1-0. Theole zakte na deze treffer ver in en liet het spel aan de bezoekers. Dat gebrek aan initiatief brak de thuisclub al snel op, want na ruim een kwartier werd het 1-1 door een rake kopbal van Sven van Ingen.

Halverwege de eerste helft nam TEC de wedstrijd volledig in handen. De ploeg kreeg volop kansen, maar zonder resultaat. Een kopbal van Beyhan Konak raakte - via het been van Lester Stofkoper - de paal en een kopbal van Van Ingen vloog over.

Na rust was de wedstrijd in evenwicht. Dat leidde tot een boeiende slotfase, waarin Theole nog bijna met de volle buit ging lopen. TEC-doelman Jan Schimmel stompte de bal wat nonchalant in de voeten van Tom van der Neut, die meteen inschoot. Nehemia Sanaky redde op de lijn het punt voor TEC.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Beste Ingen
Tec was in de eerste helft duidelijk sterker, combineerde goed maar zoals altijd drukte men niet door. maar Theole in de 2e helft was zeker niet de mindere!
had met beetje geluk de pot uitgehaald.
Sommige Tec lieden kwamen het Sportpark op met de uitspraak; we gaan hier 3 puntjes pakken dus niet he!
See you at the Lok.
Kijker - 12-12-2011 | 16:24
Tec was duidelijk sterker.
Durfde ook te voetballen en Theole trok zich erg ver terug.
Nummer 11 en 9 van Tec waren de beste spelers op het veld
Ingen - 12-12-2011 | 13:48

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels