article
1.6108830
EDE - Op alle niveaus verkassen amateurvoetballers van club. De overschrijvingsperiode, die woensdagnacht ten einde loopt, heeft weer tal van bewegingen tussen Vallei-clubs onderling en met verenigingen buiten de directe omgeving veroorzaakt.
Veel beweging op regionale transfermarkt
EDE - Op alle niveaus verkassen amateurvoetballers van club. De overschrijvingsperiode, die woensdagnacht ten einde loopt, heeft weer tal van bewegingen tussen Vallei-clubs onderling en met verenigingen buiten de directe omgeving veroorzaakt.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/amateurvoetbal-de-vallei/veel-beweging-op-regionale-transfermarkt-1.6108830
2016-06-15T05:00:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.4617201.1426353976!image/image-4617201.jpg
Amateurvoetbal De Vallei
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Amateurvoetbal De Vallei / Veel beweging op regionale transfermarkt

Veel beweging op regionale transfermarkt

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto.
      Fotograaf
    EDE - Op alle niveaus verkassen amateurvoetballers van club. De overschrijvingsperiode, die woensdagnacht ten einde loopt, heeft weer tal van bewegingen tussen Vallei-clubs onderling en met verenigingen buiten de directe omgeving veroorzaakt.

    Een overzicht van de transfers bij de clubs, van tweede tot en met vijfde klasse:

    TWEEDE KLASSE
    Blauw Geel’55
    Nieuw: Reda Atibi (DTS Ede), Aziz Ballouk (Fortissimo), Marcel van Bruksvoort (Advendo’57), Karlo Elbertsen (Bennekom), Ruben Florijn (DTS Ede), Geoffrey van de Kamp (Ede/Victoria), Simon Kooiman (SCH).
    Vertrokken: Mike Molenaar (DTS Ede).

    Lunteren
    Nieuw: Evert Bouw (SDS’55), Harold Vliem (SDS’55).
    Vertrokken: Rick Degenaar (SDC Putten), Bob van den Hudding (Stroe), Lajos Scholtens (Renswoude.)

    Renswoude
    Nieuw: Paul Daalmeijer (SDVB), Jeffrey van Deuveren (SDVB), Gerard Diepeveen (DOVO 2), Johan van de Kaa (Advendo’57), Jorino Kleijn (SDVB), Lajos Scholtens (Lunteren), Elroy van Rooijen (CJVV).
    Vertrokken: Berrie van Manen (Stroe).

    VRC
    Nieuw: Justin Kampert (GVVV 2), Max Kok (DOVO A1), Luuk van de Lustgraaf (Bennekom A1), Bas Muller (DOVO), Ruben Rentenaar (DFS).
    Vertrokken: Stefan Blankestein (VVA’71), Peter Pater (VVA’71).

    WAVV
    Nieuw: Emilj Astamirov (SKV), Youssef Atibi (SDV Barneveld), Arthur Janssen (SKV), Yannick Mannen (Bennekom 2), Jeffrey Rutten (Arnhemse Boys), Bart Silvius (SKV).
    Vertrokken: Michel de Kinkelder (onbekend), Shentley Lovert (onbekend), Jimmy Pruis (Eldenia), Joël Saro (Babberich), Dion Visser (SML).

    DERDE KLASSE
    Advendo’57
    Nieuw: Adil el Bisses (GVVV), Jelmer van den Bos (VRC), Rik Kelderman (Vitesse B1), Karen Muradov (GVVV), Florianao Raho (De Merino’s), Robert Scherrenburg (De Valleivogels).
    Vertrokken: Marcel van Bruksvoort (Blauw Geel’55), Johan van de Kaa (Renswoude).

    FC Jeugd
    Nieuw: Imadaddin Benahmed (Bennekom), Mohammed Chabbari (Fortissimo), Bilal Hamdan (Blauw Geel’55), Adham Kabet (Duno), Fouad El Morabet (Candia’66).
    Vertrokken: Jamal Bendadi (De Merino’s), Zoubeir Hadi (WSV/Shoepimp, zaalvoetbal), Hichim Largo (SVP), Ernad Muslimovic (SV Zeist), Omar Riani (De Merino’s), Erdal Topal (WAVV).

    ONA’53
    Nieuw: Mike van Beek (Wageningen 1911), Ivo Jans (Zwaluwen Utrecht), Jaouad el Makaoui (DOVO), Hicham el Marnassi (DOVO).
    Vertrokken: Wout Huisman (onbekend), Sam Jacobs (DIO’30), Donny Snijders (VVA’71).

    SDS’55
    Nieuw: Niemand.
    Vertrokken: </CF>Evert Bouw (Lunteren), Harold Vliem (Lunteren).

    SKV
    Nieuw: Jureno Augusto (Wageningen 1911), Ivo van den Hurk (Rood Wit, Veldhoven), Sylvio Olsder (HTC Zwolle), Ludo Oosting (ONA’53), Osvaldo Portugal (Wageningen 1911), Luuk van der Valk (OVC’85).
    Vertrokken: Emilj Astamirov (WAVV), Frank Gerritsen (Redichem), Nando Kersten (DTS Ede), Tijs Lap (onbekend), Bart Silvius (WAVV).
    SVP
    Nieuw: Dion Kroesbergen (DOVO), Kevin Pol (De Merino’s), Jeffrey Rustenhoven (De Merino’s).
    Vertrokken: Dennis Quint (Veenendaal).

    VIERDE KLASSE
    Candia’66
    Nieuw: Julien van Diest (JOS Watergraafsmeer), Wesley Rocourt (De Merino’s).
    Vertrokken: Niemand.

    DVSA
    Nieuw: Yoni van Aagten (SVL), Reiner Busstra (HDS), Eelco van de Klift (HDS), Johan Klomp (DVSA), Thijs Klopper (DOVO), Bart Laponder (SVL), Leon van Leeuwen (SVL), Roy Meerwijk (HDS), Mathijs Veldhuis (HDS), Walter Vos (VRC), Tim Willemsen (DOVO).
    Vertrokken: Niemand.

    Ede/Victoria
    Nieuw: Niemand.
    Vertrokken: Geoffrey van de Kamp (Blauw Geel’55).

    Fortissimo
    Nieuw: Jesper Aben (DTS Ede), Sanny Helweh (Ede/Victoria), Marco Legemaat (DTS Ede), Kevin Roelofsen (Ede/Victoria), Chris Sangri (Bennekom), Volkan Siltu (Ede/Victoria), Jordi Vink (DTS Ede).
    Vertrokken: Aziz Ballouk (Blauw Geel’55), Jamal Bendadi (De Merino’s), Kamal Bendadi (ZVV Ede, zaalvoetbal), Kemal Kandemir (onbekend), Vincent Lengkeek (onbekend), Mike de Wit (Otterlo).

    GVC
    Nieuw: Pas eind augustus bekend, aanwas van studenten uit buitenland.
    Vertrokken: Niemand.

    Harskamp
    Nieuw: Maurice Boon (Cobu Boys), Joëll Hendriks (Scherpenzeel).
    Vertrokken: Niemand.

    Musketiers
    Nieuw: Jacco Ditewig (VRC), Joël van Duinen (VRC), Yvo Horstink (VRC), Randy van Voorthuizen (Echteld).
    Vertrokken: Thijs Elenbaas (VVA’71), Johan Klomp (DVSA).

    Oranje Wit
    Nieuw: Erwin van de Berg (HDS), Dannie Kuppen (Musketiers), Bjorn van Rees (HDS), Eelke de Waal (DVSA), Nasredinne Zangouhi (VVA’71).
    Vertrokken: Koen Hendriksen (VVA’71), Rodney Veenhof (VVA’71).

    Otterlo
    Nieuw: Robin Koning (SDV Barneveld), Marco van Rooijen (Otterlo), Mike de Wit (Fortissimo).
    Vertrokken: Niemand.

    Veenendaal
    Nieuw: Alfred van Doorn (GVVV), Stefan van Grootveld (GVVV), Dennis Quint (SVP), Sjoerd Snijders (DOVO).
    Vertrokken: Niemand.

    VVA’71
    Nieuw: Stefan Blankestijn (VRC), Quincy Diepeveen (DTS Ede), Thijs Elenbaas (Musketiers), Joris Haver (Wageningen), Marwan van Heugten (GVVV), Niels Homburg (DTS Ede), Toine Korthouwer (DTS Ede), Patrick van der Laan (VRC), Yat Win Law (Leerdam Sport’55), Nick van der Linden (Bennekom), Davy Lodder (GVVV), Wesley Madern (DOVO), Peter Pater (VRC), Dennis Rijken (SVP), Frank Schutte (DTS Ede), Donny Snijders (ONA’53), Filip van Spanje (DOVO), Rodney Veenhof (Oranje Wit), Dennis Veer (DTS Ede), Patrick van Wijk (De Merino’s).

    Wageningen
    Nieuw: Alex Baldwin (buitenland), Sergen Gunaydin (zonder club), Ali Fouad Osman (DUNO), Mitchel Valkhof (Duno).
    Vertrokken: Mike van Beek (ONA’53), Christan Buurstee (studie Italië), Joris Haver (VVA’71), Kim Litjens (studie Duitsland).

    VIJFDE KLASSE
    Edesche Boys
    Nieuw: Andy van Engelenburg (Ede/Victoria), Marc van Engelshoven, Ricardo van de Kraats, Rudy Möller, Jeffrey Nieuwenhuizen, Hennock Spaan (Ede/Victoria), Maurice Zwaap (Buitenboys).
    Vertrokken: Khalid Kokouh (onbekend).