article
1.6324289
DOETINCHEM - De competities in het amateurvoetbal gaan op 3 en 4 september van start.
Competitie amateurvoetbal weer van start
DOETINCHEM - De competities in het amateurvoetbal gaan op 3 en 4 september van start.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/competitie-amateurvoetbal-weer-van-start-1.6324289
2016-08-31T16:41:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6324290.1472661760!image/image-6324290.JPG
Doetinchem,MvR,competitiestart,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Competitie amateurvoetbal weer van start

Competitie amateurvoetbal weer van start

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      MvR begint zondag in 3C in Hengelo tegen Pax aan de competitie. Foto: Bart Harmsen
    DOETINCHEM - De competities in het amateurvoetbal gaan op 3 en 4 september van start.

    Waren de hoofdklassers AZSV en Silvolde al eerder begonnen, nu is het ook de beurt aan de overige clubs. Het programma voor het weekeinde van zaterdag 3 en zondag 4 september luidt als volgt:

     

    ZATERDAGVOETBAL

    Hoofdklasse B

    Genemuiden-ON, ACV-SDVB, Flevo Boys-Sparta Nijkerk, Excelsior'31-DOVO, SDC Putten-Urk, Eemdijk-Staphorst, NSC Nijkerk-AZSV (14.30), CSV Apeldoorn-ASV Dronten.

    2e Klasse H

    Be Quick'28-Enter V, DZC'68-OZC (14.30), IJVV-DOSK, DZSV-WVF, Sparta E-ASC'62, ZAC-Den Ham, Hellendoorn-Quick'20.

    3e Klasse A

    ESA-AVW'66, Advendo'57-Veluwezoom, SKV-Zelos (15.00), SC Oranje-SDS'55, UNI VV-De Treffers, Keizerstad-SVP.

    4e Klasse D

    PW-Grolse Boys (14.30), BZSV Blauwwitters-Sp Glanerbrug, ASV'57-DRC, MVV'69-Zuid Eschmarke, SC Rijssen-Achilles E, FC Winterswijk-Daarle (15.00).

    ZONDAGVOETBAL

    Hoofdklasse A

    ADO'20-MSC, JOS-De Bataven, Sneek-Hollandia, RKHVV-Silvolde (14.00), De Meern-Hoogland, SDO-Heerenveen, Dieze West-Alverna, Woezik-SJC.

    1e Klasse E

    Stevo-Orion, Germania-Tubantia, Alcides-Rigtersbleek, De Zweef-Bemmel, Heino-Rohda Raalte, Quick 1888-BVC'12, TVC'28-Longa'30 (14.00).

    2e Klasse I

    14.00: Rheden-Babberich, AZC-Concordia W, WAVV-Rood Wit, RKZVC-Leones, Spero-Winterswijk, Vorden-SDOUC, 14.30: OBW-Varsseveld.

    3e Klasse C

    Morgen, 18.00: Gendringen-GSV'38. Zondag 14.00: Pax-MvR, DVV-Dinxperlo, Gendringen-GSV'38, Bon Boys-DCS, Groessen-DVC'26, Trias-VDZ, 143.0 uur: Grol-VVO.

    4e Klasse C

    Morgen, 18.00: Vios Beltrum-FC Eibergen. Zondag 14.00: Keijenburgse Boys-KSV, Erix-Ruurlo, KSH-Rekken, Mariënveld-Zelhem, MEC-AD'69, 14.30 uur: Wolfersveen-Reünie.

    4e Klasse D

    14.00: VVG'25-Viod, Angerlo V-Ulftse Boys, Doetinchem-Kilder, Sprinkhanen-HC'03, GWVV-Etten, RKPSC-Loil. 14.30: Westervoort-'t Peeske.

    5e Klasse B

    14.00: SC Meddo-EGVV. Vosseveld is vrij.

    5e Klasse C

    14.00: VVL-Stokkum, Ajax B-Rijnland, Terborg-Bredevoort, Westendorp-SVGG, Zeddam /Sint Joris-NVC.

    5e Klasse D

    14.00: SHE, Klein Dochteren-EDS, SVBV-De Hoven, Twello SV-Emst, SV Basteom-Socii, CCW '16-Zutphen, 14.30: Doesburg-SHE.