article
1.6327420
ZEVENAAR - De competities in het amateurvoetbal gaan op 3 en 4 september van start.
Competitie amateurvoetbal weer van start
ZEVENAAR - De competities in het amateurvoetbal gaan op 3 en 4 september van start.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/competitie-amateurvoetbal-weer-van-start-1.6327420
2016-09-01T10:36:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6327421.1472726379!image/image-6327421.JPG
Zevenaar,Sv Babberich,competitie,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Competitie amateurvoetbal weer van start

Competitie amateurvoetbal weer van start

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Babberich begint de competitie zondag in en tegen Rheden. Foto: Jan van den Brink
    ZEVENAAR - De competities in het amateurvoetbal gaan op 3 en 4 september van start.

    Waren de hoofdklassers AZSV en Silvolde al eerder begonnen, nu is het ook de beurt aan de overige clubs. Het programma voor het weekeinde van zaterdag 3 en zondag 4 september luidt als volgt:

    ZATERDAGVOETBAL

    Hoofdklasse B

    SC Genemuiden-Oranje Nassau, ACV-SDV Barneveld, Flevo Boys Emmeloord-Sparta Nijkerk, Excelsior '31-DOVO, SDC Putten-Urk, Eemdijk-Staphorst, NSC Nijkerk-AZSV, CSV Apeldoorn-ASV Dronten.

    Oost

    3e Klasse A

    ESA-AVW '66, Advendo'57-Veluwezoom, SKV-Zelos, Oranje SC-SDS'55, UNI VV-De Treffers, VV Keizerstad-SVP.

    4e Klasse A

    Alverna-Wodanseck, DVOV-DVV, Excelsior Z-SCH, Oranje Blauw-Dodewaard, VCA-Krayenhoff, Nijmegen-AZ 2000, De Paasberg-EMM.

    ZONDAGVOETBAL

    1e Klasse E

    Stevo-Orion, Germania-Tubantia, Alcides-Rigtersbleek, De Zweef-Bemmel SC, Heino-Rohda Raalte, Longa'30-Stevo, Quick 1888-BVC '12, TVC'28-Longa'30.

    2e Klasse I

    Rheden-Babberich, AZC-Concordia-W, WAVV-Rood Wit, OBW-Varsseveld, RKZVC-Leones, Spero-Winterswijk, Vorden-SDOUC.

    3e Klasse C

    Zaterdag: Gendringen-GSV'38 (18.00 uur). Zondag: Pax-MvR, DVV-Dinxperlo, Gendringen-GSV'38, Bon Boys-DCS, Grol-VVO, Groessen-DVC '26, Trias-VDZ.

    4e Klasse D

    (zo) VVG'25-VIOD, Angerlo Vooruit-Ulftse Boys, Doetinchem-Kilder, Sprinkhanen-HC '03, Westervoort-'t Peeske, GWVV-Etten, RKPSC-Loil.

    5e Klasse C

    (zo) VVL-Stokkum, Ajax B-SC Rijnland, Terborg-Bredevoort, Westendorp-SVGG, SJO Zeddam/Sint Joris-NVC.

    5e Klasse D

    (zo) Doesburg-SHE, Klein Dochteren-EDS, SVBV-De Hoven, Twello SV-Emst, SV Basteom-Socii, CCW '16-Zutphen.

    5e Klasse F

    (zo) SDZZ-Arnhemia, Veluwezoom-RVW, CHRC-Elsweide, SVO '68-SC Valburg, VVLK-Loo, SSA Aerdt-Carvium-Edesche Boys.