article
1.6495002
DOETINCHEM - De wedstrijd Grol-FC Trias in 3C gaat zondag 9 oktober niet door.
Grol-FC Trias afgelast
DOETINCHEM - De wedstrijd Grol-FC Trias in 3C gaat zondag 9 oktober niet door.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/grol-fc-trias-afgelast-1.6495002
2016-10-05T13:26:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6495003.1475783712!image/image-6495003.JPG
Doetinchem,FC Trias,programma amateurvoetbal,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Grol-FC Trias afgelast

Grol-FC Trias afgelast

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      FC Trias-trainer Jos Heutinck komt zondag niet in actie tegen zijn oude club Grol. Foto: Jan van den Brink
    DOETINCHEM - De wedstrijd Grol-FC Trias in 3C gaat zondag 9 oktober niet door.

    Het duel is afgelast in verband met het overlijden van FC Trias-speelster Sharon Velders (18). Er komt dit weekeinde geen enkel team van het Winterswijkse FC Trias in actie.

    PROGRAMMA AMATEURVOETBAL

    ZATERDAGVOETBAL

    LANDELIJK

    Hoofdklasse B. DOVO-SC Genemuiden, Excelsior'31-Flevo Boys Emmeloord, ASV Dronten-AZSV (14.30 uur), Eemdijk-Oranje Nassau, Staphorst-ACV, Urk-SDV Barneveld, CSV Apeldoorn-SDC Putten, Sparta Nijkerk-NSC Nijkerk.

    Oost

    2e Klasse H. DOSK-ASC'62, WVF-Quick'20, DZC'68-Hellendoorn (14.30), IJVV-ZAC, DZSV-Den Ham (14.30), OZC-Enter Vooruit, Sparta E-Be Quick'28.

    3e Klasse A. AVW'66-Veluwezoom, ESA-Oranje SC, SKV-UNI VV, SVP-De Treffers, Zelos-Redichem (15.00), VV Keizerstad-SDS'55.

    4e Klasse D. 14.30: BZSV De Blauwwitters-FC Winterswijk, ASV'57-Grolse Boys, Daarlerveen-Rijssen SC, MVV'69-PW, Zuid Eschmarke-Sportlust Glanerbrug, SV DRC-Achilles E.

    ZONDAGVOETBAL

    LANDELIJK

    Derde Divisie. JVC Cuijk-EVV, Quick'20-OFC, Hercules-Be Quick 1887, Westlandia-Magreb'90, De Dijk-Juliana'31, UDI'19-OJC Rosmalen, Dongen-Jong Achilles'29, HSC'21-HBS, Jong De Graafschap-Jong FC Den Bosch (14.30 bij GWVV in Varsselder).

    Hoofdklasse A. Hollandia-Hoogland, RKHVV-ADO '20, Heerenveen-Alverna, MSC-Dieze West, SDO-SWZ/Boso Sneek, Silvolde-JOS (14.00), SJC-De Meern, Woezik-De Bataven.

    Oost

    1e Klasse E. 14.00: Bemmel SC-BVC'12, Rohda Raalte-Tubantia, De Zweef-Stevo, Heino-Alcides, Longa'30-Rigtersbleek, Quick 1888-Germania, TVC'28-Orion.

    2e Klasse I. 14.00: Babberich-Concordia Wehl, Rheden-OBW, AZC-RKZVC, WAVV-Varsseveld, Rood Wit-SDOUC, Spero-Vorden, FC Winterswijk-Leones.

    3e Klasse C. 14.00: VVO-DVC'26, Pax-Dinxperlo, MvR-VDZ Gendringen-Groessen, Bon Boys-DVV, 14.30: DCS-GSV'38, Grol-FC Trias afgelast.

    4e Klasse C. 14.00: FC Eibergen-Zelhem, Erix-Keijenburgse Boys, Vios Beltrum-Wolfersveen, AD'69-Reünie, KSH-Mariënveld, Ruurlo-Rekken, MEC-KSV.

    4e Klasse D. Zaterdag, 18.00: Westervoort-VVG'25. Zondag, 14.00: Angerlo Vooruit-Loil, Doetinchem-RKPSC, Sprinkhanen-GWVV, Ulftse Boys-Etten, HC'03-VIOD, 14.30: Kilder-'t Peeske.

    5e Klasse B. 14.00: Haarlo-Delden, Bentelo-Haaksbergen, Diepenheim-EGVV, Lochuizen-Neede, Vosseveld-GSV'63, Meddo-Buurse.

    5e Klasse C. Zaterdag, 18.00: Stokkum-NVC. Zondag, 11.30: Halle-Terborg, 14.00: SC Rijnland-Den Dam, VVL-Westendorp, Ajax B-Zeddam/Sint Joris, Bredevoort-SVGG.

    5e Klasse D. 12.00: FC Zutphen-SHE, 14.00: Klein Dochteren-Doesburg, Socii-EDS, SVBV-Emst, Basteom-Twello SV, CCW'16-EGC.