article
1.6545966
DOETINCHEM - Longa'30, FC Winterswijk en Keijenburgse Boys hebben zich dinsdagavond al geplaatst voor de volgende ronde van de Achterhoek Cup.
Longa30, FC Winterswijk en Keijenburgse Boys door in Achterhoek Cup
DOETINCHEM - Longa'30, FC Winterswijk en Keijenburgse Boys hebben zich dinsdagavond al geplaatst voor de volgende ronde van de Achterhoek Cup.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/longa30-fc-winterswijk-en-keijenburgse-boys-door-in-achterhoek-cup-1.6545966
2016-10-18T20:26:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6545967.1477845029!image/image-6545967.JPG
Doetinchem,FC Winterswijk,Achterhoek Cup,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Longa30, FC Winterswijk en Keijenburgse Boys door in Achterhoek Cup

Longa30, FC Winterswijk en Keijenburgse Boys door in Achterhoek Cup

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      FC Winterswijk-trainer Wilco Geerts. Archieffoto: Jan van den Brink
    DOETINCHEM - Longa'30, FC Winterswijk en Keijenburgse Boys hebben zich dinsdagavond al geplaatst voor de volgende ronde van de Achterhoek Cup. 

    De Lichtenvoordse eersteklasser Longa'30 won in poule 4 met 4-5 bij HC'03 en is na twee van de drie pouleduels met de maximale zes punten al gekwalificeerd voor de volgende ronde.

    Ook tweedeklasser FC Winterswijk plaatste zich in poule 8 door een 1-0 overwinning (doelpunt van A-junior Mika Nyamsangya) bij Zelhem reeds voor de volgende ronde.

    Vierdeklasser Keijenburgse Boys werd in poule 14 (slechts drie clubs) poulewinnaar na de 2-1 zege op tweedeklasser Vorden.

    In poule 10 was AZSV te sterk voor Dierense Boys.De Aaltenaren wonnen met 2-0 door treffers van Bram Rensing en Yannick Hoornenborg.

     

    Uitslagen Achterhoek Cup.

    Poule 4: HC'03-Longa'30 4-5; FC Winterswijk (zat.)-GSV'38 2-2. Stand: 1. Longa'30 2-6; 2. HC'03 2-3; 3. GSV'38 2-1. 4. FC Winterswijk (zat.) 2-1. Longa'30 door naar volgende ronde.

     

    Poule 8: Zelhem-FC Winterswijk (zon.) 0-1; EDS-Dinxperlo 1-0. Stand: 1. FC Winterswijk 2-6; 2. EDS Ellecom 2-6; 3. Dinxperlo 2-1; 4. Zelhem 2-0. FC Winterswijk (zon.) en EDS door naar volgende ronde.

     

    Poule 10: Dierense Boys-AZSV 0-2; Westendorp-Witkampers 1-3. Stand: 1. Witkampers 2-6. 2. Dierense Boys 2-3; 3. AZSV 2-3; 4. Westendorp 2-0..

     

    Poule 14: Keijenburgse Boys-Vorden 2-1. Stand: 1. Keijenburgse Boys 2-6; 2. Vorden 1-0; 3. Vosseveld 1-. Keijenburgse Boys poulewinnaar en door naar volgende ronde.