article
1.6156240
DOETINCHEM Silvolde is in het seizoen 2016/2017 ingedeeld in de loodzware hoofdklasse A. De ploeg van de nieuwe trainer Dennis van Beukering speelt veel duels in het westen van het land.
Loodzware indeling Silvolde
DOETINCHEM Silvolde is in het seizoen 2016/2017 ingedeeld in de loodzware hoofdklasse A. De ploeg van de nieuwe trainer Dennis van Beukering speelt veel duels in het westen van het land.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/loodzware-indeling-silvolde-1.6156240
2016-07-01T04:26:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6156241.1467347257!image/image-6156241.JPG
Doetinchem,Sc Silvolde,indelingen,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Loodzware indeling Silvolde

Loodzware indeling Silvolde

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Er wacht Silvolde-trainer Dennis van Beukering een zware klus.Foto: Bart Harmsen
    DOETINCHEM Silvolde is in het seizoen 2016/2017 ingedeeld in de loodzware hoofdklasse A. De ploeg van de nieuwe trainer Dennis van Beukering speelt veel duels in het westen van het land.

    Silvolde is ondermeer ingedeeld bij het Amsterdamse Jos/Watergraafsmeer, SJC uit Noordwijk, SDO uit Bussum, Hollandia (Hoorn) en De Meern (Utrecht).

     

    De tweede klasse I staat komend seizoen bol van de derby's met clubs als Babberich, FC Winterswijk, Concordia Wehl, Varsseveld, SDOUC en RKZVC.

     

    Het gedegradeerde Grol speelt komend seizoen in de derde klasse C en ontmoet daarin onder meer FC Trias, Gendringen, Pax en MvR.

     

    De indelingen voor het zondagvoetbal in het seizoen 2016/2017 luiden als volgt:

     

    ZONDAGVOETBAL

    Hoofdklasse A: ADO'20; Alverna; De Bataven; Dieze West; Heerenveen; Hollandia; Hoogland; Jos/Watergraafsmeer; De Meern; MSC; RKHVV; SDO Bussum; Silvolde; SJC Noordwijk; Sneek; Woezik.

     

    1E: Alcides; SC Bemmel; BVC'12; De Zweef; Germania; Heino; Longa'30; Orion; Quick 1888; Rigtersbleek; Rohda Raalte; Stevo; Tubantia; TVC'28.

     

    2I: AZC; Babberich; FC Winterswijk; Concordia Wehl; Leones; OBW; Rheden; RKZVC; Rood Wit; SDOUC; Spero; Varsseveld; Vorden; WAVV.

     

    3C: Bon Boys; DCS; Dinxperlo; DVC'26; DVV; FC Trias; Gendringen; Grol; Groessen; GSV'38; MvR; Pax; VDZ; VVO.

     

    4C: AD'69; Erix; FC Eibergen; Keijenburgse Boys; KSH; KSV; Marienveld; MEC; Rekken; Reunie; Ruurlo; Vios Beltrium; Wolfersveen; Zelhem.

     

    4D: Angerlo Vooruit; Doetinchem; Etten; GWVV; HC'03; Kilder; Loil; 't Peeske; RKPSC; Sprinkhanen; Ulftse Boys; Viod; VVG'25; Westervoort.

     

    5B: Bentelo; Buurse; Delden; DEO; Diepenheim; EGVV; GSV'63; Haaksbergen; Haarlo; Lochuizen; SC Meddo; Neede; Vosseveld.

     

    5C: Ajax B; Bredevoort; Den Dam; Halle; NVC; Rijnland; Zeddam/Sint Joris; Stokkum; SVGG; Terborg; VVL; Westendorp.

     

    5D: Doesburg; EDS; FC Zutphen; De Hoven; Klein Dochteren; SHE; Cupa/Wilp; Socii; Epse/Gorssel; Basteom; SVBV; Twello.

     

    5F: Arnhemia; CHRC; Edesche Boys; Elsweide; Loo; RVW; SDZZ; Aerdt/Carvium; SVO'68; Valburg; Veluwezoom; VVLK.