article
1.6364782
DOETINCHEM - Zaterdaghoofdklasser AZSV neemt het in Aalten op tegen het Assense ACV. In de hoofdklasse A van het zondagvoetbal speelt Silvolde een thuiswedstrijd tegen SDO uit Bussum.
Programma amateurvoetbal
DOETINCHEM - Zaterdaghoofdklasser AZSV neemt het in Aalten op tegen het Assense ACV. In de hoofdklasse A van het zondagvoetbal speelt Silvolde een thuiswedstrijd tegen SDO uit Bussum.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/programma-amateurvoetbal-1.6364782
2016-09-09T11:04:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6364783.1473419202!image/image-6364783.JPG
Aalten,AZSV,programma,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Programma amateurvoetbal

Programma amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      AZSV speelt zaterdag thuis tegen ACV. Foto: Jan van den Brink
    DOETINCHEM - Zaterdaghoofdklasser AZSV neemt het in Aalten op tegen het Assense ACV. In de hoofdklasse A van het zondagvoetbal speelt Silvolde een thuiswedstrijd tegen SDO uit Bussum.

    ZATERDAGVOETBAL

    Hoofdklasse B: DOVO-CSV Apeldoorn, ASV Dronten-SDC Putten, AZSV-ACV (14.30), Staphorst-Excelsior'31, SDV Barneveld-NSC Nijkerk, ON-Flevo Boys, Urk-Genemuiden, Sparta Nijkerk-Eemdijk.

     

    Oost

    2e Klasse H: Quick '20-IJVV, Enter Vooruit-Hellendoorn, ASC'62-Be Quick'28, DOSK-DZSV (15.00), OZC-Sparta E., WVF-ZAC, Den Ham-DZC'68 (14.30).

    3e Klasse A: AVW '66-Keizerstad, Redichem-UNI VV, SVP-Oranje, Zelos-Advendo'57 (15.00), De Treffers-ESA SDS'55-SKV.

    4e Klasse D: Achilles E-MVV'69, Grolse Boys-Daarlerveen (14.30), SP Daarle-Rijssen SC, Zuid Eschmarke-ASV'57, Sportlust Glanerbrug-FC Winterswijk (15.00), SV DRC-PW.

     

    ZONDAGVOETBAL

    Derde Divisie Zondag: JVC Cuijk-Jong Achilles'29, Quick '20-OJC, Hercules-HBS, Westlandia- De Dijk, UDI'19-Be Quick 1887, Jong De Graafschap-Juliana'31 (14.30 uur bij GWVV in Varsselder), EVV-Magreb'90, OFC-Jong FC Den Bosch, Dongen-HSC'21.

     

    Hoofdklasse A: Hollandia-JOS, SJC-RKHVV, De Bataven-ADO'20, Heerenveen-Sneek, Hoogland-Dieze West, MSC-Woezik, Silvolde-SDO (14.00), Alverna-De Meern.

    Oost

    1e Klasse E: Vrijdag: Longa'30-Stevo (20.00). Zondag: Rigtersbleek-De Zweef, Tubantia-Alcides, Bemmel-TVC'28, Rohda Raalte-Quick 1888, BVC'12-Germania, Orion-Heino.

    2e Klasse I: 14.00 uur: Babberich-WAVV, Leones- Vorden, Rood Wit-OBW, Varsseveld-Spero, Concordia Wehl-RKZVC, FC Winterswijk-AZC. 14.30 uur: SDOUC-Rheden.

    3e Klasse C: 14.00 uur: VVO-Gendringen, DVC '26-Trias, GSV'38-Groessen, MvR-DVV. 14.30 uur: Dinxperlo-Grol, DCS-Pax.

    4e Klasse C: 14.00 uur: Eibergen-KSH, AD'69-Keijenburgse B., Rekken-Mariënveld, Reünie-Erix, Zelhem-Wolfersveen. 14.30 uur: KSV-Vios Beltrum.

    4e Klasse D: Zaterdag: Loil-Sprinkhanen (18.00), Kilder-Angerlo Vooruit (18.30). Zondag: 14.00 uur: HC'03-Westervoort, 't Peeske-VVG'25, Etten- Doetinchem, Ulftse Boys-RKPSC. 14.30 uur: Viod- GWVV.

    5e Klasse B: 14.00 uur: EGVV-Buurse, Neede- GSV'63, DEO-Haarlo, Diepenheim-Bentelo, Haaksbergen-Vosseveld, Lochuizen-Delden.

    5e Klasse C: 14.00 uur: NVC-VVL, Rijnland-Halle (in Halle), Bredevoort-Ajax Breedenbroek, Den Dam-Terborg, SVGG-Zeddam/Sint Joris. 14.30 uur: Stokkum-Westendorp.

    5e Klasse D: 14.00 uur: EDS-Doesburg, FC Zutphen-Klein Dochteren, De Hoven-Twello, Emst- CCW'16, SHE-Epse Gorssel Combinatie, Socii- SVBV.