article
1.6670566
DOETINCHEM - SDOUC en VVG'25 hebben zich dinsdagavond geplaatst voor de knock-out fase van de Achterhoek.
SDOUC en VVG'25 verder in Achterhoek Cup
DOETINCHEM - SDOUC en VVG'25 hebben zich dinsdagavond geplaatst voor de knock-out fase van de Achterhoek.
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/sdouc-en-vvg-25-verder-in-achterhoek-cup-1.6670566
2016-11-22T21:35:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6670567.1479850604!image/image-6670567.JPG
Gaanderen,VVG'25,Voetbal Achterhoek,Achterhoek Cup,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / SDOUC en VVG'25 verder in Achterhoek Cup

SDOUC en VVG'25 verder in Achterhoek Cup

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      VVG'25 (rechts) plaatste zich voor de volgende ronde. Foto: Theo Kock
    DOETINCHEM - SDOUC en VVG'25 hebben zich dinsdagavond geplaatst voor de knock-out fase van de Achterhoek.

    De hoogste scores bereikten FC Trias en AZSV tegen Vios Beltrum en Westendorp: beide 6-0. In poule 5 maakte derdeklasser FC Trias gehakt van het een klasse lager spelende Vios Beltrum. De Winterswijkers wonnen met 6-0 en werden zo poulewinnaar.

    De Didamse derdeklasser DVC'26 werd door een 3-3 gelijkspel tegen Viod winnaar in poule 6 en gaat samen met AZC door naar de volgende ronde.

    Grol was in poule 6 te sterk voor het Aaltense AD'69 en eindigde door de 3-1 overwinning als tweede en overwintert, samen met poulewinnaar Concordia Wehl.

    Hoofdklasser Silvolde speelde in poule 11 met het tweede elftal en wat jeugdspelers tegen vijfdeklasser Halle en won ternauwernood met 2-3. Silvolde was al geplaatst voor de volgende ronde.

    In poule 10 bereikte AZSV door een ruime 0-6 zege bij Westendorp de volgende ronde, net als Witkampers.

     

    Uitslagen Achterhoek Cup.

    Poule 1: Groessen-VVG'25 1-2.

    Poule 3: SVGG-SDOUC 0-4; MvR-Doetinchem 1-0.

    Poule 5: FC Trias-Vios Beltrum 6-0.

    Poule 6: Grol-AD'69 3-1.

    Poule 7: DVC'26-Viod 3-3.

    Poule 8: Dinxperlo-Zelhem 4-0.

    Poule 9: Pax-FC Eibergen 0-0.

    Poule 10: Westendorp-AZSV 0-6; Witkampers-Dierense Boys 3-2.

    Poule 11: Halle-Silvolde 2-3; Lochem-Ulftse Boys 3-1.

    Poule 13: Babberich-Meddo 2-1.

     

    Geplaatst voor knock-out fase: FC Zutphen (zat.), OBW, Gendringen, VVG'25, SDOUC, MvR, Longa'30, HC'03, FC Trias, Vios Beltrum, Concordia Wehl, Grol, DVC'26, AZC, FC Winterswijk (zon.), EDS, Varsseveld, FC Eibergen, Witkampers, AZSV, Silvolde, SC Lochem, DZC'68, RKZVC, Ruurlo, Babberich, Keijenburgse Boys, Vorden.