article
1.6279305
VEENENDAAL - Het voetbalprogramma van dit weekend voor de regio De Vallei is als volgt:
Voetbalprogramma De Vallei
VEENENDAAL - Het voetbalprogramma van dit weekend voor de regio De Vallei is als volgt:
http://www.gelderlander.nl/sport/voetbal/amateurvoetbal/voetbalprogramma-de-vallei-1.6279305
2016-08-20T07:27:00+0000
http://www.gelderlander.nl/polopoly_fs/1.6279310.1471677754!image/image-6279310.JPG
Veenendaal,Voetbal Vallei,voetbalprogramma,voetbal,veenendaal
Amateurvoetbal
Home / Sport / Voetbal / Amateurvoetbal / Voetbalprogramma De Vallei

Voetbalprogramma De Vallei

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Oefenwedstrijd de Merino's-WVEDW Mikula Ristic is weer terug bij de Merino's
      Fotograaf
    VEENENDAAL - Het voetbalprogramma van dit weekend voor de regio De Vallei is als volgt:


    Tweede divisie:
    Zaterdag: GVVV-Barendrecht, Jong AZ-Katwijk, Spakenburg-HHC Hardenberg, UNA-Excelsior Maassluis, VVSB-Kozakken Boys, TEC-Jong Sparta.
    Zondag: Kon. HFC-FC Lienden, AFC-De Treffers.
    Maandag: </CF>Jong Vitesse-Jong FC Twente.

    Zaterdagvoetbal
    Hoofdklasse B: ACV-SC Genemuiden, Flevo Boys-NSC, Excelsior’31-SDV Barneveld, SDC Putten-Oranje Nassau, Eemdijk-ASV Dronten, Staphorst-Urk, Sparta Nijkerk-DOVO, CSV Apeldoorn-AZSV.

    Districtsbeker
    Eerste- en tweedeklassers:

    Poule 22: CDW-De Merino’s, WAVV-VRC.
    Poule 60: WNC-Renswoude, Tricht-Leones.
    Poule 77: DUNO-SC Bemmel, SC Rheden-Blauw Geel’55.
    Poule 78: DTS Ede-Bennekom, OBW-Lunteren.

    Derdeklassers en lager:
    Oost.
    Poule 1: SDV Barneveld 2-Terschuurse Boys, Advendo’57-Barneveld.
    Poule 37: Excelsior Zetten-Wageningen, SDOO-ONA’53.
    Poule 53: Harskamp-Zwart Wit’63, Beekbergen-SDS’55.
    Poule 62: SC Oranje-Edesche Boys, FC Jeugd-Fortissimo.
    Poule 75: SKV-Arnhemia, VDZ-Jonge Kracht.
    Poule 87: Stroe-FC Horst, Otterlo vrij.
    West 1
    Poule 24: SVMM-SVP, RCZ-VVA Achterberg.
    Poule 48: Oranje Wit-Focus’07.
    Poule 62: De Posthoorn-Achterveld, Roda’46-Veenendaal
    Poule 85: Austerlitz-Driebergen, Musketiers-FZO.
    Poule 91: DVSA-’t Goy, Patria-Odijk.
    Poule 94: SVF-DEV Doorn, Candia’66 vrij.