Eendracht in beroep tegen uitsluiting

  zondag 08 januari 2012 | 21:50

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Martin Loos (l) van Eendracht laat zich foppen.foto Marc Pluim

Martin Loos (l) van Eendracht laat zich foppen.foto Marc Pluim

ARNHEM - De Arnhemse voetbalclub Eendracht gaat in beroep tegen de zware straf die de tuchtcommissie van de KNVB vorige week heeft uitgesproken.

Het eerste elftal van de Arnhemse zesdeklasser werd vanwege ernstige ongeregeldheden tijdens het thuisduel tegen DSZ op vier december 2011, uit de competitie genomen.

"We zijn ondersteboven van deze straf", aldus secretaris Frits Kop die zondag urenlang crisisberaad had met zijn medebestuursleden. "Dit is een enorme klap voor de hele vereniging. We bestaan al vijfennegentig jaar en zijn volgens mij een nette vereniging, dat imago loopt nu een enorme deuk op."

Kop gaat vandaag aan de slag met zijn verweerschrift. "We moeten binnen zes dagen in beroep gaan en dat zullen we zeker doen. Er zitten heel veel tegenstrijdigheden in de verklaringen die door DSZ bij de tuchtcommissie zijn afgelegd. Ze zijn niet sportief bezig geweest."

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@professioneel:
Ik ben een "oude"scheids en ken heel goed de klappen van de zweep.
Ik ken onderhand mijn pappenheimers wel.
Welk recht heb jij om deze uitwassen op de scheids te willen afschuiven.
Vraag je nu eens af waarom er zo veel scheidsrechters afhaken en wat de oorzaak hiervan is.Ik geef je een paar handvatten:
Ouders/supporters langs de lijn.
De slechte kennis van spelregels, ook die van trainers. Als ik bij een wissel zeg: eerst de speler er helemaal uit en daarna de wissel er pas in, vragen ze je waarom dit is.
Zo staat dit niet voor niets zo beschreven in de spelregels.
Het wordt tijd dat er bij oa verenigingen, bij de jeugd meer wordt gedaan aan spelregels, dan kunnen ze misschien meer begrip opbrengen als een scheids ergens voor fluit.
oldie - 12-01-2012 | 16:35
IK denk dat DSZ vorig jaar genoeg heeft geleerd?
Maar het is altijd wat met sommige clubs.
Dus dat de knvb dit doet is goed maar nu ook een hoop clubs wakker zijn .
Sommige spelers zullen door de club wel even op het matje worden geroepen.
Dus uiteindelijk wordt het amateur voetbal weer LEUK .\
pino - 12-01-2012 | 15:33
de knvb straft de club terwijl dat bij andere clubs niet word gedaan
sk - 12-01-2012 | 12:45
laat DSZ erbuiten en kijk naar je eigen vereniging want die zijn de schuldige. DSZ doet gewoon hun plicht en hun kun je niets kwalijk nemen
rob - 11-01-2012 | 17:12
Heb niet zo`n hoge dunk van je nickname, want een voetbalkenner kan ik je onmogelijk noemen.

Je komt met een hoop insinuaties en veronderstellingen en noemt het bewijs. Ik zie geen enkele vorm van bewijs. Wel een hoop frustratie en weinig kennis.
@voetbalkenner - 11-01-2012 | 12:00

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels