Trainer Anthony Uffing van Arnhemia miste het duel met Driel vanwege een schorsing. foto Marina Popova
ARNHEM – Anthony Uffing, trainer van voetbalclub Arnhemia, heeft enigszins verheugd gereageerd op de uitspraak van de beroepscommissie van de KNVB. In beroep werd zijn straf van tien wedstrijden verlaagd naar zes wedstrijden.
Uffing kreeg in eerste instantie tien wedstrijden schorsing vanwege zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Angeren op 2 oktober, nadat hij het schikkingsvoorstel van zeven duels niet had geaccepteerd.
"Het voelt een beetje als een overwinning", laat Uffing weten. "Maar toch geeft het een dubbel gevoel. Ik ben vrij gesproken van grof beledigen van de arbiter, maar toch voor zes wedstrijden geschorst. Het is moeilijk te bevatten. De verlaging van de straf is toch een teken dat er in eerste instantie een verkeerde code is gebruikt," aldus de Huissenaar.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties



















