Excelsior zit na nederlaag in een fikse depressie

  zaterdag 06 maart 2010 | 19:04 | Laatst bijgewerkt op: maandag 08 maart 2010 | 14:32

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ZETTEN - De 0-2 nederlaag tegen Stroe kwam zaterdagmiddag hard aan voor Excelsior. De ploeg van trainer Marcel Nijenhuis voetbalde verkrampt en gaf de zege cadeau aan de koploper van de derde klasse A.

Halverwege de eerste helft kreeg Cris van de Kamp van Stroe een vrije doorgang, na een assist van doelman Herman Oskam. De lange spits prikte beheerst 0-1 binnen. “Een cadeautje’’, brieste Nijnenhuis. “Wij stonden te slapen én er stonden ook nog eens twee man hinderlijk buitenspel.’’


Na ruim een uur werd Excelsior door Stroe uit haar lijden verloos. Een verkeerde pass op het middenveld leidde de pijnlijke 0-2 nederlaag in door Van de Kamp. Een paar kleine kansjes werden voor de thuisploeg niet verzilverd waardoor de verbleekte topper uit 3A, een zoutloos geheel werd.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Deze was toch zo goed.

Als het goed gaat zijn ze allemaal goede trainers op dit niveau.
Loopt het niet zo dan bakken ze er niks van en weten ze het niet meer.
Dan ligt het aan de groep of trainings accomodatie, weining kunnen trainen enz.
Goede trainers halen er ook uit wat er in zit ook als het team minder draait.
Misschien moet hij nog wat ervaring opdoen of mogelijk eens beter luisteren wat de spelers er van vinden.
Hee - 08-03-2010 | 14:32
Tijd voor een nieuwe trainer!
Rene - 08-03-2010 | 12:32

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels