RHEDEN - RKHVV is na een uitstekende reeks na de winterstop met stip gestegen naar de derde plaats in de eerste klasse E. Een plaats die aan het einde van de rit promotie naar de hoofdklasse inhoudt.
De Huissenaren wonnen gisteren verdiend met 3-1 in en van Rheden, nadat eerder dit kalenderjaar concurrenten De Bataven en WSV aan de kant werden gezet.
RKHVV-trainer Jeroen van Haaren beseft dat zijn ploeg er heel goed voorstaat, maar hij wil zichzelf niet rijk rekenen. "Wij moeten niet naar de andere ploegen kijken. Als wij zo spelen als de afgelopen drie wedstrijden, dan speelt RKHVV komend seizoen in de hoofdklasse. We geven achterin weinig tot niets weg en maken altijd een of meer doelpunten. We zitten in een flow."
RKHVV werd gisteren geholpen door Rheden-speler Frank Westen. Hij kreeg al na een half uur spelen zijn tweede gele kaart. Van Haaren: "Dat was in ons voordeel. We zochten via de vleugels de aanval. Rheden hield het nog even vol, maar daarna vielen er toch gaten. Zeker nadat wij op voorsprong kwamen. We hebben het prima uitgespeeld."
RKHVV kwam in de tweede helft op voorsprong via een van richting veranderd schot van Jop van Steen. Niet veel later verdubbelde Rekmans de marge. Hij schoot een voorzet van Kees Hendriks in de verre hoek achter Rheden-doelman Michel Bos.
In de slotfase was het toch nog even billenknijpen voor de Huissenaren. Doelman Raymond van Driel stopte de inzet van Rheden-invaller N'faly Fofana, maar het schot uit de rebound van Aram Lak was hem te machtig: 1-2. Van Haaren: "Rheden speelde alles of niets. Gelukkig scoorde Dave Overmeer in de blessuretijd 1-3."
Rheden-trainer Ron Olyslager zag de slotfase van achter de omheining. Hij was even daarvoor door arbiter Kroessen wegens aanmerkingen op de leiding weggestuurd. Olyslager daarover: "Kevin Sissing deelde een elleboogstoot uit aan Stef Beijer en kreeg een gele kaart. Het gebeurde vlak voor mijn neus en een rode kaart was op zijn plaats geweest. Ik vind dat ik daar best wat van mag zeggen. Het gaat wel om een speler van mij."
Opstelling RKHVV: Raymond van Driel, Michel Maassen, Nicky van Versseveld (Dave Overmeer), Kees Hendriks, Job van Steen, Kevin Sissing, Wessel van de Horst, Jaimy Vahlkamp (Sietze Braam), Geert van der Heiden, Willem Jan Bootsma, Lennart Rekmans.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties



















