Blauw Geel’55 knokt zich naar nipte overwinning

  zaterdag 28 januari 2012 | 18:00 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 28 januari 2012 | 18:29

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De aansluitingstreffer van Simon Kooiman (voorgrond) kwam te laat voor Blauw Geel. archieffoto Cord Otting

De aansluitingstreffer van Simon Kooiman (voorgrond) kwam te laat voor Blauw Geel. archieffoto Cord Otting

EDE - Goed was het allerminst, maar Blauw Geel’55 maakte ook tegen ’t Harde geen fout. De koploper in de tweede klasse G legde moeizaam beslag op een 1-0 overwinning.

De Edenaren begonnen in eigen huis nog voortvarend, maar vooral spits Frank van der Wagen had het vizier niet op scherp staan. Het tempo lag vervolgens te laag om het snel terugtrekkende ’t Harde pijn te doen.

Na rust lukte het Blauw Geel weer allerminst om veel kansen te creëren. Waar de bezoekers in de tegenaanval ook een paar keer gevaarlijk werden, brak Simon Kooiman tien minuten voor tijd toch de ban. De spelmaker krulde de bal, op aangeven van Michael Beekhuizen, prachtig langs doelman Jim van de Wijk. In de slotfase kwam de lijstaanvoerder, die gezien het verlies van ASV Dronten ook nog eens prima zaken deed, niet echt meer in de problemen.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels