Schaap en Constantia gaan een seizoen langer met elkaar door

  vrijdag 02 december 2011 | 16:30

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Constantia-trainer Jan Schaap, met DSV-sweater, geeft tijdens het duel met DSV een aanwijzing aan een van zijn spelers. Archieffoto: Theo Peeters

Constantia-trainer Jan Schaap, met DSV-sweater, geeft tijdens het duel met DSV een aanwijzing aan een van zijn spelers. Archieffoto: Theo Peeters

WANROIJ – Jan Schaap en voetbalclub Constantia uit Wanroij hebben in samenspraak besloten om na dit seizoen nog een jaar met elkaar door te gaan. De 58-jarige Cuijkenaar is sinds afgelopen zomer trainer van de vijfdeklasser. Voordat Schaap bij Constantia kwam, was hij trainer van onder DSV uit Sint-Anthonis (vier seizoenen), De Zwaluw uit Oeffelt, het Bergense Montagnards en SES Langenboom.

De ploeg van Schaap draait dit seizoen een uitstekend. Constantia heeft na de helft van de competitie - elf wedstrijden - twintig punten verzameld. De afgelopen twee seizoenen eindigde Constantia respectievelijk met 33 punten op plek 6 en met 22 punten op plek 9. Met 27 doelpunten hebben de Wanroijenaren na Stormvogels’28 en Excellent het vaakst doel getroffen in 5G.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels